huawei ups و موارد مهم در نصب آن :

یو پی اس هووآوی و کاربرد

huawei ups و موارد مهم ایمنی در نصب :

huawei ups و موارد مهم در ایمنی و نصب آن شامل مواردی است که بایستی برای جلوگیری از خطرات رعایت گردد. یو پی اس به معنای منبع تغذیه بی وقفه می باشد. کار اصلی این منبع تامین نمودن انرژی لازم بار مصرفی است. این دستگاه بین برق شهر و دستگاه مصرف کننده قرار می گیرد. علاوه بر اینکه باعث ایجاد ثبات در برق می شود. برق شبکه را نیز تنظیم می نماید. همچنین از ایجاد نویز و اختلالات شبکه به وسایل حساس جلوگیری می نماید.

یو پی اس هووآوی و بررسی

و برق لازم برای وسایلی مانند سرور و رایانه ها که تحت اثرات نوسانات هستند را توسط برق ذخیره ای در باتری ها تامین می کند و سبب حفاظت آنها می گردد. در هنگام قطع برق نیز توان لازم برای آنها را تامین می نماید. مطمئن بودن از برق موجود و پیکربندی شبکه در مسیر میان داده ها و سرورها و رایانه های موجود در شبکه از موارد مهم است.

هووآوی یو پی اس :

در ارائه زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات یا همان ICT و ابزارهای هوشمند شرکت هووآوی بسیار شناخته شده است. در حوزه های کلیدی مانند شبکه های مخابراتی و دستگاه های هوشمند و فناوری اطلاعات و خدمات ابری تعهد به دیجیتالی کردن خانه ها و سازمان ها و زندگی افراد جهت دستیابی به دنیایی بسیار هوشمند و متصل داده است. از محصولات تولیدی در این شرکت می توان به یو پی اس و باتری آن اشاره نمود.

یو پی اس هووآوی و موارد

در مورد شرکت هووآوی در سال 1987 شرکت هووآوی تاسیس شده است. سرمایه گذاری در تحقیقات پایه ای و متمرکز بودن برپیشرفت های تکنولوژیکی سبب تولید علم در راستای تولید محصول گشته است. هووآوی یو پی اس ها با روش های پیشرفته ای در جهان را به جلو میبرد. و دارای قابلیت اعتماد و کیفیت را دارا است.

ویژگی های هووآوی :

  • -قابل اطمینان است
  • -بسیار کار آمد
  • – راختی در نصب
  • -هوشمندی

تفاوت یو پی اس ایرانی و خارجی:

برای کارحانه ها و شرکت ها و نقاط درمانی و بیمارستانی و پالایشگاه ها از یو پی اس استفده می کنند. مدارهای ABM و SCM کار احیا باتری یو پی اس را برعهده دارند و به یکباره احیای باتری ها را انجام می دهد. از مشخصه های این یو پی اس ها وجود این دو مدار است. که سبب ایجاد فعالیت باتری می شود و طول عمر باتری یو پی اس را تا حد زیادی افزایش می دهد.

یو پی اس huawei و سیستم های

مدت بک آپ به چه عواملی وابسته است :

  • -ظرفیت و یا آمپر ساعت باتری در ups
  • -مقدار بار متصله به یو پی اس

عوامل مهم و اثر گذار در طول عمر یو پی اس :

برای داشتن یو پی اس و باتری با عملکردی مناسب و قابل اعتماد نیاز به سرویس های منظم و دوره ای و حتی تعویض و جایگزینی قطعاتی جدید است. پس برای افزایش طول عمر وسایل و دستگاه یو پی اس می بایست توسط افراد متخصص عمل سرویس و تعمیرات صورت پذیرد. و سرویس آن منظم و دارای برنامه صورت گیرد. در پایان عمر آنها نیز تعویض قطعات سبب ازدیاد زمان مصرفی آنها می شود.

یو پی اس apc و اهمیت خرید

مکان مناسب برای نصب huawei ups:

1-جایی که باید یو پی اس قرار گیرد عاری از آلودگی و خاک باشد. از آنجایی که کانکتورها و ادوات الکترومکانیک مثل کلیدها و فن ها به این عوامل آلودگی حساس می باشند. بایستی نصب آنها در محیطی تمیز انجام پذیرد. وجود خاک روی این موارد نیز از تبادلات حرارتی آنها کم می نماید و طول عمر یو پی اس را کم می کند.

2-نحوه زمین قراردادن به طور افقی باشد و از استحکام مکانیکی محل نصب یو پی اس و عدم سقوط آن نیز اطمینان گردد.

3-وجود شکاف هایی در اطراف ups برای تهویه هوا سبب می گردد که حداقل فاصله سایر ادوات برای دستگاه ها تا 5 کیلو ولت 20 سانت و جهت یو پی اس با توان 5 تا 15 کیلو ولت 40 سانت و دستگاه هایی که بزرگ تر هستند 80 سانت باشد.

4- عدم نصب و قرارگیری یو پی اس در نقاطی که آب و رطوبت در سطح زمین وجود دارد.

5-گذاشتن هر وسیله ای روی یو پی اس سبب ایجاد مشکلات می گردد از انجام آن جدا خودداری شود چرا که تبادل حرارتی بین محیط و یو پی اس را کاهش می دهد و طول عمر باتری و خود ups نیز کم می گردد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و huawei و mge دارای خدمات بسیار جامعی است در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights