دربــــــــــــــــاره مــــــــــــــــــــــــا

با استعانت از خداوند متعال در سال جاری و با همیاری و همبستگی دوستان این شرکت که در سال ۱۳۸۹ در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده بود با تغییرات موضوع کاری در زمینه های زیر فعالیت خود را آغاز نموده است.

1- فروش، نصب، سرویس و نگهداری از دستگاههای یو پی اس برندهای APC و MGE: شایان ذکر است افراد متخصص مشغول بکار در این شرکت با گذراندن دوره های تخصصی کمپانی های مربوطه و دریافت گواهینامه ها و نرم افزار های مخصوص دستگاهها (که فقط در اختیار کارشناسان مورد تایید کمپانی سازنده میباشد) نسبت به انجام تعمیرات و سرویس های دوره ای اقدام می نماید .   

۲ – فروش، نصب، تعمیر و نگهداری تابلو برق: با توجه به تخصص کارشناسان این مجموعه در بخش توزیع و قدرت بهترین مشاوره و طراحی در زمینه ساخت و نگهداری از سیستمهای توزیع برق در جهت انجام سرویس های پیشگیرانه در خدمت مشتریان محترم خواهیم بود.

۳- تامین قطعات: با توجه به اعمال تحریم های ظالمانه بر علیه کشور عزیزمان و با توجه به حضور کارگزاران این شرکت در کشورهای تولید کننده، قطعات مورد نیاز دستگاهها و دریافت مجوزهای مربوطه هر گونه تامین قطعات و واردات آنها میسر گشته و با توجه به موجودی انبار و دسترسی به قطعات مهم و ضروری در اسرع وقت در اختیار کار فرمایان گرامی قرار خواهد گرفت لذا این امر موجبات رضایت مشتریان را تا کنون به خوبی جلب نموده است. در انتها با یاری از خداوند متعال و کوشش و پشتکار هر چه بیشتر این مجموعه در سال جدید تمامی تلاش و توان خود را در جهت جلب رضایت شما بکار خواهیم گرفت.

چرا باید مــــا را انتخاب کنید؟