huawei ups و شناخت باتری آن :

huawei ups و چگونگی

huawei ups و شناخت باتری :

huawei ups و شناخت باتری آن عامل مهمی است. چرا که وظیفه اصلی در یو پی اس ها بر عهده باتری است تا انرژی لازمه را تامین نمایند. شرکت هووآوی از پیشگامان در ارائه زیرساخت فناوری اطلاعات و ارتباطات یا همان ict و همینطور ابزارهای هوشمند شرکت هووآوی می باشد. این شرکت با ارائه راه حل هایی یکپارچه در حوزه های فناوری اطلاعات و مخابراتی و دستگاه های هوشمند و خدمات ابری این شرکت به دیجیتالی کردن سازمان ها و افراد و خانه ها تعهد داده است. تا به دنیایی کاملا متصل و هوشمندانه دسترسی پیدا نماید. از جمله محصولات تولیدی در این شرکت یو پی اس و باتری یو پی اس است.

یو پی اس apc و سرویس و

درمورد هووآوی :

در سال 1987 این کمپانی تاسیس شده است. بیشتر از 180000 فرد را به استخدام در آورد. که این عدد بیانگر بزرگ بودن آن در زمینه تولید یو پی اس است. در بیشتر از 170 کشور و منطقه HUAWEI به فعالیت می پردازد. نوآوری بر نیازهای مشتری چیزی است که هووآوی بر آن تمرکز دارد. بر تحقیقات پایه ای سرمایه گذاری دارد. بر پیشرفت های تکنولوژیکی نیز متمرکز است. که سبب حرکت جهان رو به جلو می گردد. توسعه دهنده های این شرکت بر لبه های علم و تکنولوژی در حال حرکت هستند. با استفاده از امکانات و تجهیزات به تولید علم در راستای تولید محصول پرداخته است. با روش های بسیار پیشرفته یو پی اس های هووآوی تولید می گردند. که دارای کیفیت و اطمینانی صد در صد هستند.

یو پی اس هووآوی و موارد

ویژگی های HUAWEI:

-قابل اعتماد بودن :

با طراحی دقیق و بسیار هنرمندانه و مطابق با خواسته مشتری ها این یو پی اس ها طراحی شده اند. سیستم تضمین شده و با امنیت بالا را ارائه می دهد. دارای ذخیره انرژی و خروجی قدرت است. جهت استفاده از سیستم ها در قدرت های بالا دارای سیستم پشتیبانی بسیار قدرتمند است. در شرایط سخت و دشوار دارای سیستم کنترلی قوی است. از مواد بسیار عالی اجزا و بخش های آن تشکیل یافته است. برای وقایعی که سبب ایجاد خطر می گردد دارای سیستم های آلارم خود به خودی می باشد.

یو پی اس huawei و سیستم های

-کارآمدی:

دارای توپولوژی و الگوریتمی بسیار دقیق است که در طیف گسترده ای از یو پی اس های هووآوی قدرت و کیفیتی را با توان و راندمانی بالا و قیمتی عالی ارائه می دهد. در زمانی که شرایط غیرعادی نیز می باشد حتی اتلاف گرما وجود ندارد. که سبب کاهش هزینه های عملیاتی علاوه بر افزایش عمر باتری می شود. در زمان آنلاینی تا 96 درصد راندمانی بالا دارد. کاهش قدرت را در زمان نامساعد بودن به درستی کنترل می نماید. برای عملکرد بهتر و راندمانی بالاتر پیکربندی موازی دارد.

-راحتی :

به دلیل طراحی ماژول این یو پی اس ها نصب به راحتی صورت می گیرد. برای ایجاد سیستم های موازی بیشتر دارای آسانی در اتصال و گسترش می باشد. جهت تحویل به آسانی صورت می گیرد. نگهداری و تعمیر آن آسان است.

 

یو پی اس هووآوی و وظیفه

-هوشمندانه :

اطمینان و انعطاف پذیری توسط سیستم عامل قوی آن صورت می پذیرد. بر پارامترهای باتری دارای نظارتی خود به خود است. بهره مندی از شبکه هوشمند NETECO را دارا است.

باتری UPS:

برای فعالیت تجهیزات الکتریکی و روترها و سرورها و سایر وسایلی که به شبکه برق اتصال می یابند به باتری نیاز است. در زمان قطع برق باتری برق را به سیستم های متصله می رساند و از بین رفتن اطلاعات جلوگیری می کند. همچنین برای مصرف های خانگی نیز مانند یک پشتیبان از آن استفاده می گردد.

 

apc ups و اهمیت

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های APC و هووآوی , MGE دارای خدمات بسیار جامعی است در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights