huawei ups و تاثیر آن در حفاظت از اطلاعات چیست :

huawei ups و تاثیر

huawei ups و تاثیر آن در حفاظت اطلاعات :

huawei ups و تاثیر آن جهت حفاظت کردن اطلاعات شامل مواردی است که به شرح آن می پردازیم. از جمله پیشگامان جهانی ارائه زیرساخت های ارتباطات ict و فناوری اطلاعات و ابزارهای هوشمند huawei می باشد. در چهار حوزه شبکه های مخابراتی و دستگاه هوشمند و خدمات ابری و فناوری اطلاعات شرکت هووآوی متعهد به دیجیتالی کردن خانه ها و سازمان ها و زندگی افراد جهت رسیدن به دنیایی کاملا هوشمند و متصل است. از محصولاتی که توسط این شرکت تولید می گردد یو پی اس و باتری یو پی اس می باشد. به بازارهای جهانی ورود کرده است.

huawei ups و برد الکترونیکی

درباره هوواوی :

شرکت خصوصی huawei در سال 1987 تاسیس گردید. بیش از 180000 کارمند توسط این کمپانی به استخدام درآمد. که این رقم بیانگر بزرگ بودن این شرکت در زمینه تولید یو پی اس است. در کشورهای زیادی به فعالیت می پردازد.

شرکت هوآووی در نوآوری بر نیازهای مشتری تمرکز دارد. در تحقیقات پایه ای این شرکت سرمایه گذاری می نماید. و بر پیشرفت های تکنولوژیکی نیز تمرکز دارد که سبب حرکت دنیا به جلو شده است. بر لبه های دنیای علم و تکنولوژی توسعه دهندگان و محققان شرکت هووآوی قدم نهاده است. با بهره گیری از تجهیزات و امکانات این شرکت تلاش می کند تا به تولید علم در راستای تولید محصول بپردازد. با پیشرفته ترین روش ها یو پی اس های huawei تولید می گردند و کیفیت و اطمینانی صد در صد را دارا هستند.

یو پی اس huawei و انتخاب آن

 

ویژگی های یو پی اس huawei :

-کارآمدی :

توپولوژی و الگوریتم خاصی در این ups ها وجود دارد. که قدرت و کیفیتی بالا را با راندمانی بالا و قیمتی کم ایجاد کرده است. هزینه های عملیاتی به دلیل عدم وجود اتلاف گرما حتی در شرایط بد بسیار کاهش یافته و عمر باتری را زیاد کرده است. حالت آنلاین  آن تا 96 درصد دارای راندمان بالایی است. کاهش قدرت به دلیل بالا بودن راندمان در نرخ بار کم به خوبی کنترل شده است. برای راندمان بالاتر و عملکردی بهتر پیکربندی موازی را دارا می باشد.

-سهولت و راحتی :

نصب این یو پی اس ها بخاطر طراحی ماژولی که دارند بسیار آسان است. دارای سهولت گسترش و اتصال به سیستم های موازی بیشتر می باشد. از استاندارد بودن برخوردار است. دارای استقامت زیادی در برابر شکستگی و شعله است. نگهداری و تعمیرات این یو پی اس ها بسیار آسان می باشد.

apc ups و اهمیت

-قابلیت اطمینان و اعتماد :

بوسیله طراحی دقیق و هنرمندانه و دقیقا طبق خواسته و ایده آل مشتریان هووآوی یو پی اس ها ارائه می شوند. روش های ورودی قدرت و طراحی جامع و منحصر به فرد از بخش ها و ذخیره انرژی و خروجی قدرت سبب ارائه سیستمی ایمن و تضمین به کاربران شده است. جهت حفاظت از سیستم ها در قدرت های بالا دارای سیستم پشتیبانی هوشمند قوی است. در شرایط سخت و شدید دارای قدرت کنترل بالایی است. در سناریو های مختلف دارای ابزار تست کاملا اتوماتیک است. از تست های بسیار سختی در شرایط محیطی بد عبور کرده است. استفاده از بهترین مواد در اجزای کلیدی مورد استفاده خود. در هنگام وقوع خطر دارای سیستم هشداری خودکار می باشد که از خطرات جلوگیری می نماید.

huawei ups و احیای

تاثیرات یو پی اس در حفاظت داده ها :

توسط یو پی اس می توان چند دستگاه الکترونیکی را به برقی بدون نوسان و سالم اتصال می دهد. جهت ایجاد حفاظت از دستگاه ها و وسایل در مراکز داده از یو پی اس بایستی استفاده نمود. برای محافظت از سرورها و تجهیزات رایانه ای و الکترونیکی مانند تجهیزات پزشکی و مخابراتی و کلیه سخت افزارها در برابر اختلالات یکباره برق از ups استفاده می گردد. بین دستگاه مورد نظر و منبع ورودی این یو پی اس قرار می گیرد. و از ایجاد اختلالات جلوگیری می کند. باتری در سیستم های منبع تغذیه وجود دارد و هنگامی که برق شهری وصل است در باتری انرژی ذخیره می گردد. در زمان قطع برق انرژی باتری ها به جریان متناوب ac تبدیل می گردد.

وجود بای پس:

سیستم بای پس نیز در یو پی اس ها وجود دارد که به همراه سوئیچی در خروجی برای تغذیه مستقیم از برق شهر ارتباط با دستگاه را ایجاد می کند. با بکارگیری سوئیچ های استاتیک در مدار سوئیچ خروجی سبب تکمیل شدن آن می شود. انجام این مهم در یو پی اس های توان پایین بوسیله رله است.

huawei ups و تاثیر

ups و توان آنها :

اندازه و انواع یو پی اس ها متفاوت است. واحد اندازه گیری آنها va یا توان است. به حاصلضرب ولتاژ در جریان خروجی va می گویند. اگر اینورتر مورد نظر از قدرت بیشتری برخوردار باشد. قدرت و توان یو پی اس بیشتر خواهد بود. که این به معنی است که توان و تعداد بیشتری از تجهیزات را می توان پشتیبانی نمود. میزان برق دهی باتری ها در صورتی که از ظرفیت های بالاتری برخوردار باشد نیز بیشتر میگردد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و mge و هووآوی دارای خدمات بسیار جامعی می باشد در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights