HUAWEI UPS برای دیتاسنترها :

یو پی اس هووآوی و کاربرد

HUAWEI UPS برای استفاده در مراکز داده :

HUAWEI UPS برای دیتاسنترها دارای ویژگی هایی هستند که سبب انتخاب آن ها می شود. شرکت هووآوی از پیشگامان جهانی در ارائه دادن زیرساخت های ابزارهای هوشمند و فناوری ارتباطات و اطلاعات یا همان ICT می باشد. در حوزه های شبکه مخابراتی و دستگاه های هوشمند و خدمات ابری و فناوری اطلاعات هووآوی تعهد به دیجیتالی کردن زندگی افراد و سازمان ها داده است. تا به دنیایی کاملا هوشمندانه و متصل دست یابند. از محصولاتی که در این شرکت به تولید می رسد می توان به یو پی اس و باتری یو پی اس اشاره نمود.

 

 

یو پی اس هووآوی و کاربردی

درمورد شرکت HUAWEI:

در سال 1987 شرکت الکترونیکی هووآوی که خصوصی می باشد تاسیس گردیده است. بیش از 180000 کارمند در این شرکت به استخدام درآمدند. که این بیانگر بزرگ بودن این شرکت در زمینه فعالیت در تولید یو پی اس می باشد. در بیشتر از 170 کشور در جهان هووآوی فعالیت دارد.

هووآوی و تحقیق و توسعه :

نوآوری بر نیازهای مشتری تمرکز این شرکت است. سرمایه گذاری هووآوی بر تحقیقات پایه ای می باشد. و بر پیشرفت های تکنولوژیکی متمرکز است. که سبب حرکت جهان به سمت جلو شده است. توسعه دهنده های شرکت HUAWEI در دنیای علم و تکنولوژی قدم می گذارند. و با استفاده از امکانات و تجهیزات به تولید علم در راستای تولید محصول پرداخته است. یو پی اس هووآوی با کیفیت قابلیت اطمینان صد در صد تولید شده است.

 

یو پی اس هووآوی و شرح

دیتاسنتر :

دسترسی به دیتا ها و موارد مهم و اطلاعات لازمه نیازمند به مکان های آنلاینی است که این موارد ذخیره و مراقبت شوند. میلیون ها سایت و اپلیکیشن در دیتاسنترها ذخیره می گردد و آنها را در اختیار مصرف کننده ها قرار می دهد. وجود دیتاسنترهای اختصاصی در هر کشوری با فراهم کردن زمینه های لازمه امکان پذیر است. و سبب افزایش سرعت و امنیت انتقال اطلاعات بیش از پیش می شود.

HUAWEI UPS و دیتاسنتر :

UPS از وسایل بسیار مهم و اثر گذار در دیتاسنترهاست. پشتیبانی دیتاسنترها توسط UPSها صورت می گیرد.  در صورت نبود یو پی اس در زمان قطع برق نوسانات و اختلالات زیادی ایجاد می شود. همینطور به سخت افزارها آسیب می رسانند. و کار سرورها را با مشکل ایجاد می کنند. و در مواردی خسارات مالی زیادی را سبب می گردند.

یو پی اس huawei و باتری در آن

HUAWEI UPS  در  DATA CENTER :

دیتاسنترها نقاطی برای حفظ اطلاعات زیرساختی و ارتباطی هستند. برای نگهداری و ارائه و پشتیبانی از سرویس های تحت شبکه یا همان اینترانت و اکسترانت و اینترنت استفاده می شود.

نقش یو پی اس در زمان قطع برق :

استفاده از UPS در DATA CENTER مهم است. از آنجا که عوامل مختلفی سبب قطعی برق می شوند بایستی در دیتاسنترها از یو پی اس استفاده نمود. تا هیچ اختلالی در آنجا ایجاد نگردد. تهیه برق برای وسایلی که پشتیبانی آنها را عهده دارد از وظایف یو پی اس است. باتری های یو پی اس در هنگام وجود برق خود را شارژ کرده و این انرژی را تامین می کنند. حتی نیاز به یو پی اس در هنگام وجود ژنراتور نیز بسیار اهمیت دارد. چرا که در فاصله زمانی تامین برق از ژنراتور توسط یو پی اس بی وقفه برق تامین شود. در دیتاسنترها علاوه بر یو پی اس از ژنراتورهای بسیار قوی نیز برای زمانی که به مدت طولانی تری برق قطع است استفاده می شود.

HUAWEI UPS G2000

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های APC و MGE و هووآوی دارای خدمات جامعی می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights