apc ups و توان مصرفی آن در انواع گوناگون :

apc ups و توان

apc ups و توان مصرفی آن :

apc ups و توان مصرفی که در مدل های خود دارد با یکدیگر متفاوت است. از جمله معروف ترین شرکت های تولید کننده باتری و تجهیزات خنک کننده برای دیتاسنترها و رک های هوشمند برای مراکز داده و یو پی اس یا برق اضطراری می توان به شرکت apc اشاره نمود. در سال 1981 این شرکت بوسیله دو فردی که از دانشگاه ماساچوست در رشته الکترونیک و برق فارق التحصیل شده بودند تاسیس گردید.

 

apc ups و شناخت

 

فعالیت این افراد در آن زمان بر روی توسعه و تحقیق در برق خورشیدی بوده است. اما در همان زمان فعالیت آنها بودجه و انگیزه لازمه دولت برای انرژی خورشیدی بسیار کاهش یافت. حفاظت از انرژی تمرکز apc در آن زمان بود. در سال 1984 اولین یو پی اس به بازارها عرضه شد. از جمله محصولات تولیدی بوسیله این شرکت که در توان های مختلفی برای مصارف خانگی و صنعتی استفاده می شود. می توان به یو پی اس اشاره نمود. در محیط های مختلف صنعتی و اداری و کشتیرانی ها و فرودگاه ها از این ups ها استفاده می شود.

در مورد یو پی اس apc :

این یو پی اس ها به انواعی برای کسب و کارهای متوسط و کوچک و مصارف خانگی و اداری و یا جهت استفاده در شرکت های بزرگ تقسیم می گردند. اشنایدر الکتریک در سال 2007 شرکت خود را با شرکت mge و apc ادغام کرد. و در همان سال به برترین قدرت در آن کسب و کار تبدیل گردید. 12000 نفر بوسیله این شرکت به استخدام در آمدند تا برند apc به تولید برسد.

یو پی اس apc و معرفی آن

انواع apc ups و توان آنها :

-smart ups:

ظرفیت و توان این مدل 450 تا 5000 ولت است. جهت مصرف های خانگی و اداری استفاده می شود. دارای باتری داخلی می باشد و در بعضی از آنها امکان اتصال به باتری خارجی هم وجود دارد.

-اسمارت یو پی اس vt:

این سری از یو پی اس ها توپولوژی آنلاین دابل کانورژن را دارا هستند. ظرفیت هایی از آن که ارائه می شود 10 تا 40 کیلو ولت است. اینسری از یو پی اس ها دارای باتری داخلی با قابلیت اتصال به باتری خارجی هستند. به شکل کشویی در رک ها یا همان رکمونت و ایستاده استفاده می شوند. ورودی و خروجی سه فاز دارند که تا چهار دستگاه مانند خود را قابلیت موازی شدن دارند. ساختار باتری های داخلی و خارجی این مدل از نوع ماژولار است که توسط افراد کاربر می توان آنها را تعویض کرد. از ویژگی های مهم دیگر این سری به سازگاری با ژنراتورها می توان اشاره نمود. مدیریت از راه دور و از طریق شبکه و snmp/web با ساختاری داخلی و مانیتور کردن در این مدل وجود دارد.

-smart ups rt:

توپولوزی این سری نیز online double conversion است. در ظرفیت های 1 تا 20 کیلو ولت اند. باتری داخلی دارند که به باتری خارجی نیز قابل اتصال اند. این مدل نیز به طور ایستاده و یا در رک ها به شکل کشویی قرار دارند. بیشترین راندمان به شکل آنلاین در این سری وجود دارد. که جهت مصرف برای تجهیزات تک فاز و سه فاز می باشند. با ژنراتورها سازگاری دارند. مدیریت از طریق شبکه و قابلیت مانیتورینگ را هم دارا می باشند.

یو پی اس apc و تجهیزات آن

-symmetra px:

این مدل به شکل ماژولار است. آنلاین دابل کانورژن توپولوژی آن است. ظرفیت هایی که ارائه می شوند 16 تا 500 کیلو وات است که در فریم های 48 و 160 و 250 و 500 kw هم قابل ارائه اند. باتری داخلی دارند. اینکه به باتری خارجی نیز اتصال یابند در این سری موجود است. ورودی سه فاز دارند. و خروجی آنها تک فاز است. ساختار ماژول در ماژول های توان این مدل سبب قابلیت تعویض آن شده است. سیستمی هوشمند را دارا است. در این سری نیز مانیتورینگ و مدیریت کردن بوسیله شبکه از راه دور وجود دارد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و هووآوی , mge دارای خدمات بسیار جامعی می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights