یو پی اس MGE  و APC دارای چه تاریخچه ای هستند و شامل چه انواعی می باشند؟

یو پی اس MGE  و APC

یو پی اس MGE  و APC چه تاریخچه ای دارند و چه بازدهی را در بین مشتریان فراهم کرده است؟

یو پی اس MGE  و APC به طور کلی از پرفروش ترین یو پی اس ها می باشند و به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارند. در بین مصرف کنندگان محبوبیت بالایی دارند. افراد زیادی ترجیح به استفاده از این انواع یو پی اس ها دارند.

یو پی اس MGE :

شرکت یو پی اس MGE در سال 2007 توسط شرکت ایتون (EATON) خریداری شده. و شرکت ایتون به اولین تولید کننده یو پی اس تک فاز در جهان مبدل شد.  پس از آن شرکت یو پی اس APC در سال 2010 نسبت به خرید کل سهام شرکت MGE اقدام نمود.

در آن سال به بزرگترین تامین کننده یو پی اس در جهان تبدیل شد،یو پی اس MGE  و APCکه اکنون در مجموعه شرکت های اشنایدر الکتریک تولید میشود از ضریب کیفی بالا و ضریب عملکرد خوبی برخوردار می باشد. و از پرفروش ترین یو پی اس های کشور امریکا و اروپا محسوب می شود .

شرکت آروند آویژه پارسیان یکی از شرکتهایی است که در رابطه با یو پی اس خدماتی مانند. تعمیر و نصب یو پی اس MGE  و APCرا توسط متخصصان کار بلد و حرفه ای خود انجام می دهد.

یو پی اس MGE Galaxy 3500 یک پشتیبان انرژی متراکم با بازدهی بسیار خوب است. و برای مرکز اطلاعات کوچک و محیطهای صنعتی طالب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یو پی اس های MGE Galaxy 4000 و MGE Galaxy   5000و GALAXY 300 و G3000 , G 5500 , G6000 , GALAXY PW , GALAXY VM  و  EASY 3M یک پشتیبانی قوی برای مراکز اطلاعات متوسط و برنامه‌های صنعتی را فراهم می‌کنند. و یو پی اس های MGE GALAXY 7000 اولین انتخاب برای مراکز اطلاعاتی و صنعتی بزرگ می‌باشند .

 

یو پی اس APC:

شرکت یو پی اس APC یکی از مشهورترین. تولید کنندگان دستگاه های برق اضطراری (یو پی اس) و باتری ، رک های هوشمند برای مراکز داده و همچنین تجهیزات کولینگ برای دیتاسنتر است.

این شرکت در ماه سوم سال ۱۹۸۱، توسط سه کارشناس برق و الکترونیک که از دانشگاه ماساچوست فارق التحصیل شده بودند، تاسیس شد . در آن زمان ، کوشش های این سه نفر بر روی تحقیق و توسعه در برق خورشیدی متحد شد.

در طی سال های فعالیت این گروه، بودجه دولت و انگیزه ها در عرصه های خورشیدی کم رنگ تر شد. در جواب، APC تمرکز خود را بر روی محافظت از انرژی معطوف کرد.  اولین یو پی اس را در سال ۱۹۸۴ به بازار عرضه کرد.

از بیشترین محصولات این شرکت میتوان. به یو پی اس اشاره کرد که در توان های مختلف برای تمام مصارف صنعتی و خانگی عرضه میشود. از این یو پی اس ها می توان در محیط های صنعتی ، دانشگاهی ، اداری ، فرودگاه ها و کشتیرانی و…. بهره برد.

یو پی اس MGE  و APC

 

 این محصولات به انواع Small/Medium Business ( کسب و کارهای کوچک ) و Home/Home Office (خانگی یا اداری) و Large Cooperation (شرکت های بزرگ ) تقسیم می شود.

یکی از خدماتی که شرکت آروند آویژه پارسیان در راستای اهداف خود ارائه می دهد تعمیر و نصب و سرویس یو پی اس  ام جی ای و ای پی سی می باشد.

به طور کلی یو پی اس MGE  و APCدر بین کاربران و افرادی که در این زمینه به این محصولات نیاز دارند محبوبیت زیادی دارد و همواره در جهت نگهداری و حفظ آنها بایستی دقت عمل و هوشیاری بسیاری را رعایت نمود چرا که در صورت بروز آسیب خسارات مادی و مالی زیادی را ایجاد می کند.

نتیجه گیری:

شرکت آروند آویژه پارسیان با تکیه بر سرمایه علمی متخصصین مجرب در زمینه فروش یو پی اس (UPS)،یکی از تخصصی ترین مراکز فروش و خدمات پس از فروش UPS  و همچنین باتری یو پی اس مبنای فعالیت خود را بر اساس کیفیت، نوع آوری و خدمات پس از فروش بنا نهاده است, و سعی دارد با ارائه راه حلهای توسعه یافته جهت پشتیبانی شرکتها و کارخانجات، باعث بهبودی در امور مدیریت و کارایی تجهیزات الکترونیکی،شبکه و مخابراتی و تجهیزات صنعتی در ابعاد مختلف گردد.این مورد سبب گردیده تا این شرکت در لیست تامین کنندگان خدمات و کالاهای بسیاری از شرکتها ، سازمانها و ارگانهای مهم در سطح کشور قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights