یو پی اس MGE و کابینت باتری آن چه ویژگی هایی دارد :

یو پی اس MGE و کابینت

یو پی اس MGE و کابینت باتری :

یو پی اس MGE و کابینت باتری آن و رک دارای ویژگی هایی هستند که در اینجا به بررسی اجمالی آن می پردازیم.یو پی اس با بکارگیری تکنولوژی های جدید این قدرت را دارد تا از لحاظ کیفی بهترین محافظت را از دیتاسنترها و مراکز صنعتی و بیمارستان ها و بقیه دستگاه های با حساسیت و توان بالا ایجاد نماید. همچنین افزایش ضریب حفاظت از دستگاه های مصرف کننده را نیز فراهم می آورد.

یو پی اس MGE و کابینت

مشخصات فنی MGE UPS:

-موج سینوسی کامل شکل خروجی آن است.
-دارای تکنولوژی DOUBLE CONVERSION است.
-صفحه نمایش ال سی دی که قابلیت نمایش خطاها و وضعیت دستگاه ها را دارد.
-جهت افزایش زمان دسترسی ورودی دو گانه ای را دارا است.
-با ژنراتور سازگاری دارد.
-در هنگام کاهش سطح و اضافه بار دارای هشدار است.

مزایای یو پی اس APC

یو پی اس MGE :

در سال 2007 شرکت ایتون خریداری شرکت تولیدی یو پی اس MGE را به انجام رساند.و ایتون به اولین شرکت تولید کننده یو پی اس تک فاز در جهان مبدل گردید. بعد از آن شرکت یو پی اس APC تمامی سهام شرکت یو پی اس MGE را خریداری نمود.و به عبارتی به عنوان بزرگترین تامین کننده یو پی اس در جهان تبدیل گردید.ضریب کیفی بالا و عملکرد خوب یو پی اس های ام جی ای از ویژگی های آن است.امروزه این یو پی اس ها در مجموعه شرکت های APC و اشنایدر الکتریک تولید می گردد.از جمله پرفروش ترین یو پی اس ها در اروپا و آمریکا شناخته شده اند.

یو پی اس MGE و کابینت

کابینت باتری یو پی اس :

در صورت قرار گرفتن باتری های مورد استفاده برای تغذیه یو پی اس در بیرون از محیط داخلی کارایی خود را به دلیل رطوبت و گرد و غبار از دست می دهد. به همین دلیل استفاده از کابینت باتری پیشنهاد می گردد. تا سبب ایجاد حفاظت در برابر گرد و غبار گردند. و عمر باتری یو پی اس را افزایش دهند.

کابینت باتری APC UPS

کاربرد کابینت باتری و رک و مشخصات آنها :

این کابینت ها در رنگ های الکترواستاتیکی سفید یا مشکی وجود دارند. و جنس فلزی دارند.جهت قرارگیری باتری ها به شکل موازی عموما کابینت باتری ها دارای چندین طبقه می باشند. مدار قطع کننده ای درون کابینت باتری ها و رک ها وجود دارد. که قادر است سبب افزایش، کاهش و قطع جریان ارسالی به یو پی اس ها گردد.با توجه به حجم باتری ها ابعاد کابینت ها متفاوت است.باتری های یو پی اس می توانند درون UPS قرارگیرند که در صورت لزوم به وسیله یک رشته سیم به باتری خارجی اتصال می یابد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های MGE و APC و تعمیرات آنها و تهیه لوازم جانبی خدمات جامعی را ارائه می دهد در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights