یو پی اس MGE و استفاده از آن به چه صورتی می باشد:

یو پی اس MGE و انواع آن

یو پی اس MGE و استفاده از آن :

یو پی اس MGE و استفاده از آن اهمیت بسیار بالایی دارد که بایستی مورد توجه قرار گیرد و به درستی از آن استفاده گردد. تا از ایجاد مشکلات احتمالی جلوگیری به عمل آید.

یو پی اس به معنای منبع تغذیه ای است که بدون وقفه می باشد. توان مورد نیاز بار مصرفی را تامین می نماید. به عبارتی دیگر یو پی اس با استفاده از انرژی ذخیره شده در باتری این برق مورد نیاز تجهیزات مصرف کننده را تامین می نماید. سیستم ups علاوه بر تامین برق سبب جلوگیری از ایجاد نویز و اختلالات شبکه نیز می گردد.

خرید یو پی اس MGE

کارایی های یو پی اس :

بلافاصله بعد از قطع برق شهری و بدون وقفه یو پی اس وارد مدار می گردد. و برق مصرفی دستگاه را بدون نیاز به ریست کردن و یا خاموش کردن دستگاه ها تامین می نماید.وظیفه حفاظت از وسایل الکتریکی حساس در برابر نوسانات برق بر عهده یو پی اس ها می باشد. همچنین یو پی اس سبب جلوگیری از تعمیرات و خسارات احتمالی و زیاد می گردد. ثبات جریان برق در سیستم ها علاوه بر محافظت از دستگاه های الکتریکی از فعالیت های یک ups است.

در خرید یو پی اس apc و mge

مزایای استفاده از یو پی اس:

استفاده از سیستم یو پی اس سبب ایجاد محافظت در برابر قطع کلی برق می گردد. به عبارتی علاوه بر تامین برق در زمان قطع شدن سبب این حفاظت نیز می گردد. یو پی اس هایی که جهت کاربردهایی معمولی استفاده می گردند. از نوع آنلاین هستند و دارای باتری سرب اسید و یا نیکل کادمیوم می باشند. یو پی اس های بزرگتر توان بیشتر و کیفیت برق خروجی بیشتری نیز دارند. یو پی اس ها در انواع و اندازه های مختلفی وجود دارند.

MGE Galaxy 5500 80kVA

انواع یو پی اس :

انواع مختلفی از یو پی اس وجود دارد که با توجه به قدرت آن در باتری و مدار مورد استفاده با یکدیگر متفاوت هستند. یکی از انواع این یو پی اس ها ups مدار آنلاین می باشد که امروزه اکثرا از این یو پی اس ها استفاده می گردد. این یو پی اس ها درجه حفاظت مطلوبی نیز دارند. ایجاد اتصال کوتاه و یا شارژ ناگهانی برق در مدار و هر نوع خطر برقی دیگر در یک یو پی اس با کیفیت بسیار کم و نزدیک به صفر است. واحد اندازه گیری یک یو پی اس توان و یا حاصلضرب ولتاژ در جریان خروجی است.

MGE GALAXY WG6T160/200K-SPL2

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه یو پی اس و سرویس و نگهداری آن خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights