یو پی اس huawei و محل قرارگیری باتری در آن :

یو پی اس huawei و تعریف

یو پی اس huawei و محل قرارگیری باتری ها :

یو پی اس huawei و محل باتری ها به دو صورت است. یکی به صورت داخلی و دیگری خارجی می باشد.از جمله شرکت های پیشگام در ارائه زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات یا ict و ابزارهای هوشمند شرکت هووآوی می باشد. با دادن راه حل های یکپارچه در حوزه های شبکه مخابراتی و دستگاه های هوشمند و فناوری اطلاعات و خدمات ابری huawei به دیجیتالی کردن زندگی افراد و سازمان ها برای رسیدن به دنیایی متصل و پر قدرت تعهد داده است. از محصولاتی که به تولید در این شرکت می رسد می توان به یو پی اس و باتری آن اشاره کرد.

یو پی اس هووآوی و باتری

درمورد huawei:

در سال 1987 شرکت هووآوی تاسیس گردید. که بیش از 180000 کارمند در این شرکت به استخدام درآمدند. و این عدد بیانگر بزرگ بودن این شرکت در زمینه فعالیت در تولید یو پی اس می باشد. در بیش از 170 منطقه و کشور در جهان هووآوی فعالیت دارد. تمرکز آن بر نوآوری بر نیاز مشتری است. در تحقیقات پایه ای سرمایه گذاری دارد. بر پیشرفت های تکنولوژیکی که سبب حرکت جهان به سوی جلو می شود هووآوی متمرکز است. در دنیای علم و تکنولوژی این شرکت گام بر می دارد و با بهره گیری از تجهیزات و امکانات به تولید علم در راستای تولید محصول پرداخته است. با پیشرفته ترین روش ها یو پی اس های هووآوی تولید می گردند و دارای قابلیت اطمینان و کیفیت صد در صدی هستند.

چرا apc ups

نحوه کار کردن huawei ups:

با نظارت بر ولتاژی که از منبع تغذیه یو پی اس می گیرد به کار می پردازد. در زمان نامناسب بودن ولتاژ یو پی اس به طور خود به خود و خودکار به برق باتری تغییر مسیر می دهد. وجود یو پی اس باعث می شود تا بر مشکلاتی مانند نوسان برق و افتادگی و موارد دیگر از وسایل حفاظت گردد.

هووآوی یو پی اس و باتری

محل قرارگیری باتری :

-ups دارای باتری داخلی:

در یاین یو پی اس ها که به آن internal battery نیز می گویند. در درون کیس باتری قرار می گیرد و عموما یو پی اس کمتر از 3 کاوا یا با توان پایین به شکل باتری داخلی هستند. میزان آمپری که توسط تولید کنندگان برای این یو پی اس ها استفاده می شود به شکل 7 یا 9 آمپر و 12 ولتی است. که در آن یک یا دو باتری قرار می گیرد. از آنجا که ابعاد این باتری ها یکسان است یو پی اس های دارای internal battery جهت قرار گرفتن این سایز از باتری ها طراحی شده اند. در یو پی اس های باتری داخلی باتری ای که دارای آمپر بیشتر از 18 است چون ابعادی متفاوت دارد قابل استفاده در این ups ها نیستند. این battery ها که آمپر 7 تا 9 دارند قادرند که برق را برای وسایل مصرفی خود تا حدود نیم ساعت تامین کنند در صورت نیاز به ذخیره انرژی برای زمان بیشتر بایستی از توان بالاتری استفاده نمود. که در این صورت باید یو پی اس باتری خارجی را به کار برد.

-یو پی اس باتری خارجی :

یو پی اس های باتری خارجی توانی بالای 3 کاوا را دارا می باشند. محل قرارگرفتن باتری در بیرون از ups است. از کابینت باتری جهت قرارگیری این باتری های یو پی اس باید استفاده کرد. در این مدل محدودیتی از لحاظ فضا برای باتری های با ابعاد متفاوت وجود ندارد. و از باتری با آمپر بیشتر از 9 هم می توان استفاده کرد. این گونه از یو پی اس های باتری خارجی به آسانی می توانند باتری های آمپر بالا تا میزان 100 آمپر را شارژ نمایند.

 

apc ups و اتاق سرور

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های APC و MGE و HUAWEI دارای خدمات جامعی می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights