یو پی اس huawei و ضرورت استفاده از آن :

apc ups و شناخت باتری

یو پی اس huawei و ضرورت استفاده کردن از آن :

یو پی اس huawei و ضرورت مصرف آن شامل مواردی است که در اینجا بررسی می گردد. ups یا منبع تغذیه بی وقفه وسیله ای الکتریکی است. که کار اصلی آن تامین کردن انرژی لازم برای تجهیزات در زمان قطع برق است. در باتری های یو پی اس انرژی ذخیره شده در هنگام اتصال جریان برق انرژی و برق لازم برای وسایل مصرفی را در زمان قطع برق تامین می نماید. در بین برق شهری و وسایل مصرفی دستگاه یو پی اس قرار می گیرد. با این واسطه برخی از یو پی اس ها قابلیت این را دارند تا ولتاژ برق ورودی را تثبیت نمایند و از ایجاد نویز و مختل شدن شبکه به تجهیزات حساس مصرفی جلوگیری نمایند.

یو پی اس huawei و ضرورت

huawei ups و ضرورت آن :

دو عملکرد حیاتی در یو پی اس شناسایی می گردد:

-در هنگام قطع برق تامین برق بی وقفه توسط باتری ها را ایجاد می کند.
-در مقابل نوسانات و ولتاژ غیرعادی و فرکانس برق شهری سبب حفاظت از تجهیزات می شود.
تجهیزات الکتریکی به دلیل فرسودگی برق شبکه و دستگاه های به هم زننده پایداری شبکه اتصالی به برق شهر همواره در معرض آسیب هستند. در صورت از دست دادن کوتاه و یا افزایش لحظه ای توان امکان ایجاد آسیب جدی به وسایل وجود دارد. و سبب بروز اختلال و از دست رفتن داده ها برای کسب و کارها شود. استفاده و خرید یو پی اس متناسب می توان از این اتفاقات جلوگیری به عمل آورد.

یو پی اس huawei و تاریخچه آن :

از پیشگامان جهانی زیر ساخت ارتباطات و فناوری اطلاعات یا ict و ابزارهای هوشمند هووآوی می باشد. در چهار حوزه فناوری اطلاعات و خدمات ابری و دستگاه های هوشمند و شبکه های مخابراتی شرکت هووآوی تعهد به دیجیتالی کردن زندگی افراد و سازمان ها و خانه ها جهت رسیدن به دنیایی کاملا متصل و هوشمندانه پرداخته است. از جمله محصولات این شرکت می توان به یو پی اس و باتری یو پی اس اشاره نمود.

در مورد شرکت هووآوی :

در سال 1987 این شرکت که خصوصی نیز بوده است تاسیس شده است. و شرکتی الکترونیکی نیز می باشد. بیش از 180000 کارمند در این شرکت استخدام شده اند که بیانگر بزرگی آن و فعالیت گسترده آن در زمینه یو پی اس بوده است. در بیش از 170 کشور و منطقه در جهان هووآوی فعالیت دارد. نوآوری بر نیازهای مشتری تمرکز هووآوی می باشد. در تحقیقات پایه ای سرمایه گذاری می کند و بر پیشرفت های تکنولوژیکی متمرکز است که سبب جلوبردن جهان می شود. توسعه دهنده ها و محققان هووآوی بر لبه های دنیای تکنولوژی و علم گام بر می دارند. با بهره گیری تجهیزات و امکانات این شرکت به تولید علم در راستای تولید محصول اقدام کرده است. با پیشرفته ترین روش ها یو پی اس های هووآوی تولید می شوند و کیفیت و قابلیت اطمینان زیادی دارند.

اجزای یو پی اس huawei:

-رکتیفایر:

وظیفه اصلی این قسمت تبدیل جریان ac یا متناوب به جریان مستقیم ac می باشد. عمل شارژ باتری ها توسط رکتیفایر صورت می گیرد. و در یو پی اس های آنلاین به عنوان شارژر باتری نیز شناخته می شوند.

-باتری:

بیشتر یو پی اس ها بدون باتری کار نمی کنند و باتری نقشی بسیار مهم را ایفا می کند. وظیفه پشتیبانی از تجهیزات در هنگام قطع برق بر عهده باتری ها می باشد. در هنگام وجود جریان برق باتری ها شارژ می گردند. و در زمان قطع برق انرژی لازم برای تجهیزات را فراهم می کنند.

یو پی اس apc و شرایطی

-اینورتر:

مبدل یا اینورتر جریان برق دی سی را به ac تبدیل می کند. بوسیله اینورتر انرژی تولیدی توسط باتری به جریان متناوب که برای بارهای خروجی مناسب می باشد. تبدیل می گردد.

تفاوت ups و ژنراتور :

سوخت ژنراتورها بنزین یا گازوئیل و یا گاز می باشد. بعد از چند ثانیه پس از قطع برق کار می کند. و وارد مدار می شود. اما یو پی اس به شکل بی وقفه فعالیت دارد و ولتاژ خروجی را تثبیت می کند و موجی سینوسی و باکیفیت ارائه می دهد. یو پی اس سرو صدای کمتر به نسبت ژنراتورها دارد.

 

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و mge و هووآوی دارای خدمات بسیار جامعی می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعات کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights