یو پی اس huawei و تعمیرات آن :

huawei ups و تاثیر

یو پی اس huawei و تعمیرات آن چگونه است :

یو پی اس huawei و تعمیرات آن بایستی توسط افراد حرفه ای صورت پذیرد. تا از ایجاد خطرات جبران ناپذیر جلوگیری گردد. از پیشگامان ارائه زیرساخت فناوری اطلاعات و ارتباطات ict شرکت هووآوی می باشد. همچنین ارائه دهنده ابزارهای هوشمند نیز می باشند. در چهار حوزه شبکه های مخابراتی و دستگاه های هوشمند و فناوری اطلاعات و خدمات ابری huawei متعهد به دیجیتالی کردن زندگی افراد و خانه ها و سازمان ها جهت رسیدن به دنیایی کاملا هوشمند و متصل شده است. از محصولاتی که به تولید این شرکت می رسد یو پی اس و باتری یو پی اس می باشد. و در بازارهای جهانی عرضه می شود.

یو پی اس huawei و تعمیرات

تاریخچه شرکت huawei:

در سال 1987 این شرکت الکترونیکی که شرکتی خصوصی می باشد تاسیس گردیده است. بیش از 180000 کارمند دارد که بیانگر بزرگترین شرکت فعال در زمینه تولید یو پی اس می باشد. در بیش از 170 منطقه و کشور در جهان این شرکت فعالیت دارد.

huawei و نوآوری و تحقیق و توسعه :

نوآوری بر نیاز مشتری تمرکزی است که شرکت هووآوی دارد. در تحقیقات پایه ای سرمایه گذاری می کند و بر پیشرفت های تکنولوژیکی متمرکز است که سبب جلوبردن جهان می شود. توسعه دهنده ها و محققان شرکت هووآوی بر دنیای علم و تکنولوژی گام بر می دارندو با بهره گیری از تجهیزات و امکانات زیادی این کشور به تولید علم در راستای تولید محصول پرداخته است. با پیشرفته ترین روش ها یو پی اس های هووآوی تولید می گردند. دارای قابلیت اطمینان و کیفیتی صد در صد نیز می باشند.

 

یو پی اس huawei و تعمیرات

ویژگی یو پی اس های huawei:

-مورد اعتماد بودن:

با طراحی دقیق و هوشمندانه این یو پی اس ها بسیار خواسته و ایده آل مشتریان می باشد. طراحی بسیار منحصر به فرد از بخش ها و قسمت های ورودی قدرت، ذخیره انرژی و خروجی قدرت سیستمی تضمینی و ایمن را به مخاطبان خود اراده می دهد.

-کارآمد بودن :

توپولوژی بهینه سازی شده و الگوریتم دقیق و کیفیت و قدرت بالا در بخش گسترده ای از یو پی اس های هووآوی با راندمان زیاد و قیمت کم سبب ایجاد شگفتی شده است. حتی در شرایط غیرعادی نیز اتلاف گرما وجود ندارد که سبب افزایش عمر باتری ها و کاهش هزینه های عملیاتی نیز می گردد. در حالت آنلاین دارای راندمان بالا تا 96 درصد می باشد. در نرخ بار کم یو پی اس هووآوی راندمان بالا در آن سبب می گردد تا در شرایط نامساعد نیز به خوبی کاهش قدرت را کنترل کند. جهت راندمان بالاتر و عملکردی بهتر دارای پیکربندی موازی هستند.

-راحتی نصب :

به دلیل طراحی ماژول این یو پی اس ها به راحتی نصب می شوند. دارای سهولت اتصال و گسترش به سیستم های موازی بیشتر هستند. استاندارد می باشند. خریدی آسان و تحویلی راحت دارند. دارای نگهداری و تعمیراتی به صرفه و آسان می باشند.

-هوشمند بودن :

سیستم عاملی قوی دارد که انعطاف پذیری و اطمینان را به ارمغان می آورد. بر پارامترهای باتری نظارتی خود به خودی دارد. دارای گشتاور دمای خودکار است. شبکه هوشمند neteco را دارا می باشد.

ups چیست :

یو پی اس دستگاهی میباشد که از قطعات جامد تشکیل شده است که بین منبع برق ورودی و بار وصل شده قرار می گیرد و از ایجاد اختلافات برق ورودی مانند قطعی کامل آن جلوگیری می کند. در تمامی یو پی اس ها چند ویژگی مهم وجود دارد آن هم دارا بودن باتری است. تا هنگامی که به برق شهری متصل است انرژی در باتری ها ذخیره می گردد و بعد از قطع برق شهر انرژی باتری را به جریان ac یا متناوب تبدیل می نماید. پس تمام سیستم ها دارای شارژ باتری و مدار اینورتر هستند. وجود بای پس نیز همراه با یک سوئیچ در خروجی سبب ارتباط با بار برای تغذیه مستقیم از برق شهر استفاده می شود. مدار سوئیچ خروجی در بسیاری موارد توسط سوئیچ های استاتیک کامل می گردد. در یو پی اس هایی که توانی پایین دارند این عمل توسط رله صورت می پذیرد.

از لحاظ ساختار طراحی یو پی اس شامل :

-آفلاین یو پی اس
-آنلاین ups
لاین اینتراکتیو

می باشند. امروزه بسیاری از کشورها به تولید یو پی اس می پردازند. بیشتر یو پی اس های وارداتی به شرکت های چینی تعلق دارند. که کیفیت های متفاوتی را دارا هستند. در انتخاب یو پی اس بایستی بیشترین دقت را نمود تا از محصولی با کیفیت بهره مند شوید.

تعمیرات یو پی اس هووآوی :

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری انواع یو پی اس های apc و mge و هووآوی دارای خدمات جامعی می باشد. در صورتی که نیاز به تعمیرات یو پی اس های هووآوی پیدا کردید کافی است تا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. تا از اطلاعاتی کامل برخوردار گردید و از آسیب به محصول خود در امان باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights