یو پی اس huawei و باتری آن چگونه کار می کند :

یو پی اس huawei و سیستم های

یو پی اس huawei و باتری آن :

یو پی اس huawei و باتری آن دارای ویژگی هایی است که در اینجا به بررسی اجمالی خصوصیات آن می پردازیم. در سال 1987 شرکتی خصوصی به نام هووآوی تاسیس گردید. بیش از 180000 کارمند توسط این شرکت استخدام گردید. و این رقم سبب تبدیل این شرکت به بزرگترین شرکت فعال در زمینه تولید یو پی اس شده است. در بیش از170 کشور و منطقه هووآوی فعالیت می نماید.

تمرکز کردن بر نیازهای مشتری از اصلی ترین اهداف شرکت هووآوی میباشد. در تحقیقات پایه ای این شرکت سرمایه گذاری می کند. و با تمرکز بر پیشرفت های الکترونیکی سبب جلوبردن جهان به سمت جلو می گردد. در دنیای علم و تکنولوژی جزو برترین شرکت کننده ها می باشد. و با بهره گیری از امکانات و تجهیزات خوب این شرکت به تولید علم در راستای تولید محصول اقدام کرده است. با پیشرفته ترین روش ها یو پی اس هووآوی تولید می گردد. و دارای اطمینان و کیفیت قابل قبولی می باشد.

ups و بررسی آن :

یو پی اس همان منبع برق بی تغذیه است. که در زمان قطعی برق جریان برق مورد نیاز تجهیزات برقی را تامین می کند. و بعد از ایجاد برقراری مجدد برق شهری این سیستم این وظیفه را دارد که به ثابت نگه داشتن و تنظیم برق شبکه بپردازد. در وسایل حساس یو پی اس سبب ممانعت از ایجاد اختلالات و نویز نیز می گردد. یو پی اس یک منبع برق اضطراری یا دستگاه ذخیره برق 220 ولت است. این دستگاه در زمان قطع برق قادر به تامین برق اضطراری مورد نیاز دستگاه های مصرفی خواهد بود. از یو پی اس در کاربری های مختلفی استفاده می شود. که عبارتند از مراکز دیتاسنترها و سیستم های اداری و حتی در سیستم های خانگی و تجهیزات خنک کننده استفاده می گردند.

یو پی اس huawei و باتری

طراحی یو پی اس ها :

یو پی اس ها به شکلی طراحی شده اند که از شوک ناگهانی که از قطعی برق ایجاد می شود. در سیستم های مختلف جلوگیری می کند. به عبارتی دیگر از خرابی که ناشی از قطع برق و از دست دادن یکباره برق شبکه است سیستم ها را حفاظت می نماید. با توجه به نوع باتری و ظرفیت و کاربردی که دارد یو پی اس ها در انواع مختلفی تولید می گردند. طراحی و تولید آنها به شکلی است که با افزایش ظرفیت باتری ها برق مصرفی جهت دستگاه ها برای مدت زمان طولانی تری تامین می شود. که در یو پی اس های صنعتی این عملکرد دیده شده است. یو پی اس هایی که بزرگتر هستند دارای توان بیشتر و کیفیت خروجی بیشتری نیز می باشند.

ساختار ups ها :

یو پی اس می تواند دارای پیکربندی تکفاز و یا سه فاز باشد. که بوسیله تعدادی از باتری ها و فلایویل ها مورد تغذیه قرارمیگیرند. یو پی اس ها در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می گردند و برای مصارفی مانند اداره ها و مراکز درمانی و بیمارستانی و … استفاده می شوند. اندازه یو پی اس ها ممکن است کوچک و در حد یک کیس کوچک باشد که در کنار رایانه ها قرار می گیرد. و یا ابعاد آن در اندازه مگاوات و مگاتنی باشد که در تاسیسات و صنایع بزرگ مورد استفاده می باشد.

نحوه عملکرد یو پی اس huawei و باتری :

 

درباره عملکرد یو پی اس ساده ترین مثالی که میتوان زد اینست که مانند بکاپ باتری لب تاپ است. که دارای فناوری باتری داخلی می باشد. به بیانی دیگر برق دی سی را به سیستم می رساند. در صورتیکه لب تاپ یا تبلت اتصال داشته باشد و کاربر در زمان قطعی برق دچار قطعی شود در این مدت هیچ قطعی و یا خرابی سیستم ها ایجاد نمی شود.
علاوه بر تامین برق این یو پی اس ها از ایجاد تغییرات ولتاژی و فرکانسی و نویز در وسایل الکترونیکی هم جلوگیری می نماید. نمودار خروجی برق یو پی اس سینوسی است. که نشان می دهد یو پی اس برای تامین برق خروجی بسیار حفاظت شده و با کیفیت خواهد بود.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های mge و apc و تهیه لوازم جانبی خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. همچنین در زمینه فروش یو پی اس هووآوی نیز خدمات خوبی را می دهد. این شرکت در مورد همکاری با اشنایدر الکتریک نیز دارای مدارک معتبری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights