یو پی اس huawei و انتخاب آن :

یو پی اس هووآوی و بررسی

یو پی اس huawei و انتخاب آن چه ویژگی دارد :

یو پی اس huawei و انتخاب آن بایستی به درستی صورت پذیرد تا مورد استفاده قرارگیرد.ups وسیله ای الکترونیکی می باشد که برای تامین انرژی به شکلی دائم برای وسایل مصرف کننده استفاده می گردد. از یو پی اس در سازمان ها و اداره ها و بیمارستان ها و مراکز داده و … استفاده می شود. وسایل الکتریکی که به اختلالات برق شبکه و قطعی و وصلی برق بسیار حساس هستند. از یو پی اس استفاده می کنند. تغییراتی مانند کاهش و یا افزایش یکباره ولتاژ و انواع اعوجاج لحظه ای و یا دائمی و تغییرات فرکانسی از جمله مشکلاتی است که روی برق شبکه ایجاد می شود.

 

یو پی اس huawei و انتخاب آن

 

با توجه به پیشرفت کردن تکنولوزی و افزایش دقت تجهیزات الکتریکی و کاربردهای ویژه ای که دارند به شکلی خودکار به یو پی اس نیازمندند چرا که منبع تغذیه ای بی وقفه است و ولتاژ و فرکانسی قابل اطمینان فراهم می کند.

به بیانی دیگر استفاده کردن از نیرویی پشتیبان مانند یو پی اس سبب فائق آمدن بر مشکلات برق شهری می شود. و حفاظت در برابر قطعی کلی برق را سبب می گردد.

کاربرد هووآوی یو پی اس:

در برابر مشکلات برقیبرای سیستم های خود و جلوگیری از تخریب و از دست دادن داده ها سطوح مختلفی از حفاظت وجود دارد. و با توجه به اینکه روش های نسبتا کم هزینه زیادی برای جلوگیری از مشکلات برق و تغییرات نوسانی وجود دارد اما هیچ کدام مانند یو پی اس قادر به این حفاظت نمی باشد. یو پی اس زمانی به عنوان سیستمی بسیار گران تلقی می گردید. امروزه اما به دلیل پیشرفت تکنولوژی و گران بودن تجهیزات و داده ها و اطلاعات و سخت افزارها هزینه تامین و تهیه کردن یک یو پی اس بسیار مقرون به صرفه و ارزان می باشد.

یو پی اس هووآوی و اتصال

یو پی اس huawei:

از جمله پیشگامان جهانی برای ارائه زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات ict و ابزارهای هوشمند شرکت هووآوی می باشد. در چهار حوزه فناوری اطلاعات و خدمات ابری و دستگاه های هوشمند و شبکه های مخابراتی هووآوی تعهد به دیجیتالی کردن زندگی افراد و خانه ها و سازمان ها برای رسیدن به دنیایی کاملا هوشمند و متصل داده است. از جمله محصولات تولیدی توسط این شرکت می توان به یو پی اس و باتری یو پی اس اشاره کرد.

تاریخچه شرکت هووآوی :

این شرکت در سال 1987 تاسیس گردید. بیش از 180000 نفر در این شرکت به استخدام گرفته شدند. که این رقم آن را به بزرگترین شرکت فعال در زمینه یو پی اس و تولید آن کرده است. در بیشتر از 170 کشور شرکت هووآوی در جهان به فعالیت می پردازد.

 

فعالیت huawei:

نوآوری بر نیازهای مشتری از جمله تمرکزات هووآوی می باشد. در تحقیقات پایه ای دارای سرمایه گذاری است. و بر پیشرفت های تکنولوژیکی نیز متمرکز است. که سبب جلوبردن جهان در زمبنه فناوری می گردد. بر لبه های علم و تکنولوژی توسعه دهندگان و محققان هووآوی گام بر می دارند. و با تجهیزات و امکانات بسیاری این شرکت به تولید علم در راستای تولید محصول پرداخته است. با پیشرفته ترین روش ها این یو پی اس های هووآوی تولید می گردند که کیفیتی صد در صد و قابل اطمینان دارد.

ویژگی های هووآوی یو پی اس :

قابل اعتماد بودن :

با طراحی هنرمندانه و دقیق و ایده آل مشتریان یو پی اس هووآوی خدمات بسیاری را ارائه می دهد. طراحی بسیار خاص قسمت ها و روش های ورودی قدرت و ذخیره انرژی و خروجی قدرت سیستمی ایمن را عرضه به کاربران می نماید. از موارد اعتماد و اطمینان این یو پی اس ها می توان به :
-در قدرت های بالا دارای سیستم پشتیبانی هوشمند جهت حفاظت از سیستم ها
-دارای سیستم کنترل شرایط سخت می باشد.
– در سناریو های متفاوت دارای ابزارهای تست اتوماتیک می باشد.
-گذشتن از تست های مختلف در شرایط سخت.
-استفاده از بهترین مواد در اجزای کلیدی مورد استفاده

یو پی اس huawei و تعمیرات

کارآمدی :

-راندمان بالا و قیمتی مناسب و دارابودن توپولوژی منحصربه فرد
-در شرایط غیرعادی نیز کمترین اتلاف انرژی وجود ندارد که سبب کاهش هزینه های عملیاتی علاوه بر زیاد شدن عمر باتری را در پی ردارد.
-جهت عملکردی بهتر و راندمان عالی از پیکر بندی موازی بهره مند است.

سهولت و راحتی :

-راحتی نصب به دلیل طراحی ماژول
-اتصال به سیستم های موازی بیشتر و راحت بودن این گسترش و اتصال
-خریدی سریع
-در برابر شکستگی و شعله ور شدن دارای مقاومتی بسیار است.
-نگهداری و تعمیراتی آسان را شامل می شود.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های هووآوی و apc و mge دارای خدمات بسیار جامعی می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights