یو پی اس HUAWEI رکمونت و ویژگی های آن :

هووآوی یو پی اس و بررسی

یو پی اس HUAWEI رکمونت و بررسی آن :

یو پی اس HUAWEI رکمونت و ویژگی هایی که دارد در اینجا بررسی می شود. شرکت HUAWEI از پیشگامان ارائه زیرساخت فناوری اطلاعات و ارتباطات یا ICT و ابزارهای هوشمند می باشند. این شرکت در چهار حوزه شبکه های مخابراتی و دستگاه های هوشمند و فناوری اطلاعات و خدمات ابری تعهد به دیجیتالی کردن زندگی افراد و سازمان ها و خانه ها جهت دستیابی به یک دنیای هوشمند و کاملا متصل داده است. یو پی اس و باتری یو پی اس از جمله محصولات تولیدی هووآوی است.

یو پی اس HUAWEI رکمونت و

 

درمورد شرکت HUAWEI:

شرکت هووآوی بیش از 180000 کارمند دارد که این تعداد کارمند بیانگر بزرگ بودن این شرکت در زمینه ی تولید یو پی اس می باشد. در بیش از 170 کشور و منطقه این شرکت در سراسر جهان فعالیت می کند.

نوآوری و تحقیق و توسعه در شرکت هووآوی :

این شرکت بر نوآوری بر نیازهای مشتری متمرکز است. در تحقیقات پایه ای سرمایه گذاری می نماید و بر پیشرفت های تکنولوژیکی نیز فعالیت دارد. و در این رابطه جهان را به جلو سوق می دهد. در دنیای علم و تکنولوژی محققین این شرکت قدم برمی دارند.و با استفاده از تجهیزات و امکانات بسیار این شرکت در راستای تولید محصول اقدام می نماید. با پیشرفته ترین روش ها یو پی اس های هووآوی تولید می شوند که کیفیت و اطمینان قابل قبولی را دارا هستند.

ویژگی های یو پی اس HUAWEI :

1-قابل اعتماد بودن:

طراحی دقیقی در این یو پی اس ها وجود دارد که خواسته و ایده آل مشتریان را به آنها ارائه می نماید. قسمت های مختلف و روش های ورودی قدرت و ذخیره انرژی و خروجی قدرت به کاربران سیستمی ایمن و تضمین شده را ارائه می دهد. در ادامه مواردی که سبب قابل اعتماد بودن مصولا هووآوی شده است آورده اییم.

  • -در قدرت های بالا سیستم پشتیبانی هوشمند قوی برای حفاظت دارا است.
  • -کنترل شرایط سخت و شدید را عهده دارد.
  • -در سناریوهای مختلف ابزار تست کاملا اتوماتیک را دارا می باشد.
  • -گذر از شرایط سخت
  • -تست داست AHD و آزمون طولانی مدت LLT
  • استفاده از بهترین مواد در ساخت اجزا
  •  آلارم دادن در شرایط اضطراری

یو پی اس HUAWEI رکمونت و

2-کارآمد بودن :

توپولوژی بهینه سازی شده و الگوریتم دقیق و کیفیت و قدرت بالا در بخش گسترده ای از یو پی اس های هوواوی سبب شگفت زدگی مشتریان با راندمان بالا و قیمت کم خود شده است.حتی در شرایط غیرعادی نیز اتلاف گرما وجود ندارد که این عامل سبب می گردد افزایش عمر باتری ایجاد شود.

و هزینه های عملیاتی کاهش یابد.در حالت آنلاین راندمان بالایی دارد تا 96%.در نرخ بار کم نیز دارای راندمان بالایی است که یو پی اس های هووآوی را قادر می کند تا در شرایط نامساعد نیز کاهش قدرت را کنترل نمایند. جهت عملکرد و راندمان بهتر دارای پیکربندی موازی است.

3- راحت بودن :

به دلیل طراحی ماژول این یو پی اس ها به راحتی نصب می شوند. استاندارد می باشد. دارای خریدی آسان و سهولت در نصب است. در برابر شکستگی و شعله ور شدن مقاومت دارد. نگهداری و تعمیری آسان را دارا می باشد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های MGE و APC و سایر یو پی اس ها و تهیه لوازم یدکی برای آنها خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights