یو پی اس apc و وظایفی که بر عهده دارد :

apc ups و چهار

یو پی اس apc و وظایفی که عهده دار آن است :

یو پی اس apc و وظایفی که بایستی انجام دهد شامل مواردی است. که در اینجا به بررسی اختصاری آن می پردازیم با ما همراه باشید. یو پی اس دستگاهی الکترونیکی است که انرژی لازم برای تجهیزات الکترونیکی را در اداره ها و سرورها و خنک کننده های مراکز داده و مراکز کامپیوتری و بسیاری از مناطق مخابراتی که به قطع و وصلی برق حساس هستند. تامین می نماید. از طرفی به علت حساسیت دستگاه های این مکان ها وجود یو پی اس بسیار الزامی است. چرا که علاوه بر تامین نمودن برق در زمان قطعی سبب جلوگیری از تغییرات ولتاژی و فرکانسی نیز می شود و ولتاژ را در حدی ثابت نگه می دارد.

یو پی اس APC و توپولوژی

مشکلات شبکه برق شهری :

تغییراتی مانند افزایش و یا کاهش یکباره و ناگهانی ولتاژ و تغییرات فرکانسی و اعوجاج دائمی و یا لحظه ای از سری مشکلات برق شهری است. از جایی که پیشرفت تکنولوژی و دستگاه های تولیدی بسیار زیاد می باشد. از حساسیت و دقت بالایی برخوردارند و نیاز به منبع تغذیه ای ب وقفه مانند پی اس دارند. تا فرکانس و ولتاژی قابل اطمینان و پایدار را تامین نماید. با استفاده از یو پی اس کاربران می توانند از یو پی اس به عنوان یک انرژی پشتیبان بر مشکلات برق شهری چیره شوند. و در برابر قطعی برق محافظتی را ایجاد می نماید. روش های کلی و کم هزینه ای برای محافظت در برابر قطعی برق وجود دارد. اما کارآمدی هیچ کدام به اندازه یو پی اس نیست. چرا که این سیستم سبب ممانعت از آسیب دیدن و یا از دست دادن اطلاعات می شود.

یو پی اس apc و زمان

انتخاب یو پی اس :

در زمان های قبل تر یو پی اس به عنوان سیستمی گران تلقی می گردید. امروزه با توجه به اهمیت تجهیزات از لحاظ سخت افزاری و اطلاعات و داده ها و گران بودن آنها استفاده از یو پی اس بسیار مقرون به صرفه و متناسب است.

یو پی اس apc و خرید رک

اهداف یو پی اس apc:

تهیه یک منبع تغذیه بی وقفه از اهداف یو پی اس برای وسایلی است که از آنها حفاظت می نماید. اما این کار به چه شکل انجام می شود؟ دوشاخه وسیله ای است که به برق شهری اتصال می یابد. از یک منبع نیرو استفاده می نماید. در اثر انقطاع الکتریسیته وسایل الکتریکی به سرعت خاموش می گردند. با فراهم سازی دو منبع قدرت توسط یو ی اس این مشکل حل می شود. به شکلی یو پی اس ها طراحی شده اند که دو منبع انرژی همواره وجود دارد. یکی منبع انرژی اولیه که همان برق شهر است و منبع دیگر که در صورت قطع منبع اول به مدار وارد می شود که به آن باتری یا منبع ثانویه می گویند.

یو پی اس apc و مواردی که

عملکرد یو پی اس :

با توجه به نوع یو پی اس سوئیچی جهت کنترل اینکه در هر زمان از کدام منابع استفاده شود قرار دارد. که این سوئیچ زمانی که متوجه شود که منبع اولیه قطع است از حالت اولیه به ثانویه تغییر می کند. و در هنگام اتصال منبع اولیه از شکل ثانویه به اولیه تغییر می یابد. تجهیزات الکترونیکی از برق شهر که متناوب است استفاده می نماید. اگرچه باتری ها برق مستقیم را تولید می کنند. در این صورت بخشی از یو پی اس به نام شارژر تبدیل انرژی متناوب به مستقیم برای شارژ باتری ها را انجام می دهد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های mge و apc خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights