یو پی اس apc و موارد ایمنی که بایستی در نصب انجام شود :

apc یو پی اس و خرید

یو پی اس apc و موارد ایمنی در زمان نصب آن :

یو پی اس apc و موارد ایمنی که در هنگام نصب آن باید مورد توجه قرار گیرد شامل مواردی است. که در اینجا به بررسی آن می پردازیم. ups وسیله ای الکترونیکی است. که در زمان قطعی برق جهت تامین دائمی انرژی برای دستگاه های مصرف کننده در اداره ها و سازمان ها و بیمارستان ها و کارخانه ها از آن استفاده می گردد. دستگاه هایی که به اختلالات موجود در شبکه و قطعی و وصلی برق حساسیت زیادی دارند. و به خاطر حساس بودن بسیاری که به قطعی و نوسانات برقی دارند از یو پی اس استفاده می نمایند.

یو پی اس apc و موارد ایمنی

 

تغییراتی مانند کاهش و یا افزایش ناگهانی ولتاژ و اعوجاج های دائمی یا لحظه ای و تغییرات فرکانسی از جمله مشکلات ایجاد شده روی شبکه برق شهری می باشد. با توجه به اینکه پیشرفت تکنولوژی و دستگاه های تولید شده ایجاد گردیده است. و حساسیت و دقت آنها بسیار زیاد می باشد. به تجهیزاتی مانند یو پی اس ها نیاز دارند تا بدون وقفه انرژی لازم برای روشن ماندن و ذخیره اطلاعات را داشته باشند. و فرکانس و ولتاژی قابل اطمینان را تامین نمایند.

استفاده از apc ups:

استفاده از انرژی پشتیبان مانند یو پی اس این امکان را می سازد تا بر مشکلات ناشی از قطعی برق فائق بیاید و سبب محافظت از تجهیزات الکتریکی در برابر قطعی کلی برق شود. برای جلوگیری از مشکلات برق و محافظت از وسایل روش های زیادی وجود دارد. اما هیچکدام از آنها به اندازه استفاده از یو پی اس قادر به حفاظت از سیستم شما در برابر مشکلات و اختلالات نمی گردد. در گذشته استفاده از یو پی اس به عنوان سیستمی گران تلقی می شد. از آنجا که وسایل الکترونیکی و سخت افزارها و داده ها و اطلاعات امروزه بسیار مهم و گران هستند. استفاده از یو پی اس بسیار مقرون به صرفه و ارزان می باشد.

 

کار اصلی یو پی اس apc:

هدف اصلی apc ups تهیه نمودن انرژی بی وقفه برای تجهیزاتی است. که سبب حفاظت آنها می شود. دوشاخه به برق شهری اتصال می یابد. و فقط از یک منبع نیرو استفاده می کند در صورت قطع برق شهر در اثر انقطاع الکتریسیته آن وسیله به سرعت خاموش می گردد.

یو پی اس دو منبع برق را برای تامین انرژی . ups ها به شکلی طراحی شده اند که همواره دو منبع انرژی وجود داشته باشد. برق شهر که منبع انرژی اولیه می باشد. و منبع دیگری که در زمان قطع منبع اولیه وارد مدار می گردد. و به آن منبع ثانویه یا باتری گفته می شود.برای تعیین اینکه از کدام منبع انرژی استفاده گردد در بسیاری از یو پی اس ها سوئیچی قرار دارد. به محض اینکه این سوئیچ متوجه شود. که منبع اولیه دچار قطعی بشود آن را سریعا به به منبع دومی تغییر می دهد و در صورت وصل شدن دوباره به اولی تغییر می کند.

برق شهری :

برق شهر متناوب می باشد و تجهیزات شما از برق متناوب استفاده می نماید باتری ها اگرچه برق مستقیم تولید می کنند. بخشی از یو پی اس که شارژر می باشد انرژی متناوب را به مستقیم تبدیل می نماید و شارژ باتری ها را بر عهده می گیرد.

apc ups:

از مشهورترین شرکت ها در هان در زمینه برق و الکترونیک می توان به ای پی سی اشاره کرد. علاوه بر ups این شرکت به تولید باتری و رک و تجهیزات خنک کننده پرداخت. سه فرد که از دانشگاه ماساچوست درس خود را پایان دادند در سال 1981 این شرکت را به سرانجام رساندند و آن را تاسیس کردند.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و mge و هووآوی دارای خدمات بسیار جامعی می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights