یو پی اس apc و عوامل تاثیر گذار در افزایش طول عمر آن :

یو پی اس apc و عوامل موثر در طول عمر آن :

یو پی اس apc و عوامل مهم و موثر در افزلیش یافتن طول عمر آنها شامل مواردی است که در اینجا به بررسی آنها می پردازیم. شرکت یو پی اس apc از جمله معروف ترین و بزرگترین تولید کننده های یو پی اس ای پی سی و رک جهت مراکز داده و باتری و … می باشد. همچنین با تولید سیستم های خنک کننده و لوازم برقی اضطراری قادر بوده نام خود را در میان بزرگترین صادرکننده های یو پی اس و … ثبت نماید.

یو پی اس apc و عوامل

در سال 1981 شرکت apc توسط سه مهندس که در رشته الکترونیک فارق التحصیل شده بودند تاسیس شد.در سال 1990 نیز یو پی اس های خود را وارد بازار کرد. و در همان سال از مجله شرکت نیوانگلند نیز مدیر عامل شرکت ای پی سی به عنوان بهترین کارآفرین جایزه خود را دریافت نمود. یو پی اس های با توان 2کاوا و بالاتر را در سال 1993 این شرکت با تکنولوژی mudolar تولید نمود. و اولین مدل پشت یو پی اس و یو پی اس های هوشمند دیگر را نیز روانه بازار نمود. در آسیا اولین نمایندگی شرکت ای پی سی در سال 1996 در فیلیپین آغاز به کار کرد. در سال های 2004 و 2005 شرکت apc بیشتر از 100 جایزه را برای کسب و کار خود کسب نمود. و جایگاه خود را جهت تعالی در تولید یو پی اس مستحکم کرد.

انواع یو پی اس APC

باتری های مناسب برای یو پی اس :

باتری ها شامل سرب اسید و نیکل کادمیوم و لیتیوم و سیلور آلکالین هستند. متناسب ترین باتری برای یو پی اس سرب اسید است و با در پوش بسته بیشتر استفاده می شود که نیازی به سرویس و نگهداری ندارد. و بال ولتاژ 12 ولت مورد استفاده است. از ولتاژ 2 ولتی نیز در آمپر ساعت بالا استفاده می شود. از نیکل کادمیوم در زمانی که نیاز به طول عمر بیشتر از 10 سال نیاز است استفاده می شود.

یو پی اس apc و اجزای تشکیل

انتخاب باتری با طول عمر زیاد :

طول عمر باتری ها اصولا متفاوت است. باتری نیکل کادمیوم دارای طول عمر زیادی است. اما چون قیمت بالایی دارد. کمتر از آن استفاده می شود. باتری سرب اسید که نیاز به سرویس و نگهداری دارد قیمتی کمتر دارد. و طول عمر آن متوسط می باشد. و دارای درپوشی باز است.

یو پی اس apc و اجزای تشکیل

که نیازی به سرویس و نگهداری ندارد. طول عمر آن هم بالاتر از 4 سال می باشد. امروزه با طول عمر بالاتر از ده سال هم تولید می شود. این موضوع نیز اهمیت دارد که بعضی از یو پی اس ها قابلیت اتصال تمامی باتری ها را ندارند که در این مواقع شرکت سازنده یو پی اس نوع باتری اتصالی را به آن بیان می نمایند.

یو پی اس apc و عوامل

عوامل موثر در افزایش عمر یو پی اس :

برای آنکه انواع مختلف یو پی اس ها و باتری ها در بهترین شرایط و محیط به فعالیت خود ادامه دهند نیاز به سرویس و نگهداری پیوسته از آنها می باشد. چرا که بسیاری از قطعات آنها ممکن است نیاز به تعویض پیدا کنند تا از ایجاد آسیب به سایر قطعات جلوگیری شود. به همین جهت مهمترین عامل در افزایش طول عمر یو پی اس ها سرویس و تعمیرات و نگهداری به موقع از آن است.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های MGE و  APC و تعمیرات آنها خدمات جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights