یو پی اس APC و طرز کار آن به چه شکل است :

نحوه انتخاب apc ups

یو پی اس APC و طرز کار آن :

یو پی اس APC و طرز کار بر عهده آن به طوری است. که بایستی عملیات تعمیر آن بوسیله افراد متخصص در این حوزه صورت پذیرد. از محصولات محبوب و معروف و بسیار کارآمد به یو پس اس می توان اشاره کرد. در زیر ساخت های حفاظت از برق این یو پی اس به عنوان استاندارد صنعتی شناخته شده است. ای پی سی خود را به عنوان پیشرو در صنعت اثبات کرده است.به همراه بزرگترین شرکای فناوری اطلاعات این یو پی اس تولید شده است و قابلیت اعتماد و دسترسی بالایی دارد.

چرا apc ups

تولید APC UPS:

اشنایدر الکتریک به تولید لوازم جانبی و خنک کننده برای دیتاسنترها می پردازد و لوازم لازم برای مراکز داده را نیز تامین می کند همچنین باتری و یو پی اس را نیز تولید می نماید و به تولید یو پی اس APC هم پرداخته است. در سال 2007 اشنایدر الکتریک ای پی سی را خریداری نمود و با سیستم MGE UPS آن را ترکیب کرد و واحد تجاری انرژی و خدمات خنک کننده اشنایدر را فراهم نمود. در آمد این شرکت با استخدام 120000 فرد بسیار زیاد شد. این شرکت در 102 کشور جهان به فعالیت می پردازد. در سال 2008 نیز به فروش 26 میلیارد دلاری رسید. ای پی سی بوسیله اشنایدر در سال 2011 به یک برند تنها تبدیل گردید.

یو پی اس و موارد

کاربرد APC:

جهت ایجاد جلوگیری و ممانعت در هر بخش و فعالیتش به یو پی اس نیاز است. این یو پی اس ها میزان در دسترس بودن حداکثری را دارا می باشد. برای اینکه تجهیزات الکتریکی در معرض خطر نباشند از یو پی اس APC استفاده می شود. پشتیبانی کردن از زیرساخت های مهم و حیاتی بسیار با اهمیت به شمار می آید. در منازل نیز برای محافظت از سیستم های دوربین مداربسته و کنسول های بازی و سینمای خانگی و یخچال ها و سایر وسایل الکتریکی از پی اس استفاده می شود.

APC SMART UPS:

جهت استفاده در نقاط اداری و مصرفی به کار می روند. در دسترس بودن آنها مانند نسخه های رکمونت است. به جز سری SMART UPS ONLINE مدل های SRT و SURT واحدهای دیگر آن تعاملی خطی دارند و از طریق اینورتر در زمانی که برق شبکه در دسترس نیست خروجی های خود را خارج می کند.

APC SYMMETRA LX:

در سرور و شبکه از این نوع استفاده می شود که از 4 تا 16 کیلوولت آمپر هستند.. قابل تعویض بودن داغی و یکپارچگی و مدیرت یکپارچه و باتری و ماژول های هوشمند است.

نحوه کار UPS:

برق دی سی در محلی پشت یو پی اس و برای اتصال برق شهر است. در زمان قطع شدن برق شهر برق DC بوسیله باتری ایجاد می گردد و در مدار به برق متناوب تبدیل می شود و ولتاژی 220 V را دارا می باشد..

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های APC و MGE و HUAWEI دارای خدمات بسیار جامعی است. در صورت  به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights