یو پی اس APC و توپولوژی در یو پی اس های توان بالا :

apc ups و انتخاب

یو پی اس APC و توپولوژی در یو پی اس های توان بالا :

یو پی اس APC و توپولوژی که در یو پی اس های توان بالا وجود دارد بسیار مهم می باشد. APC از جمله مشهورترین تولید کننده های برق اضطراری و باتری ها و رک هوشمند برای اتاق های داده. و تجهیزات کولینگ برای دیتاسنترها می باشد. در سال 1981 توسط سه کارشناس که از دانشگاه ماساچوست در رشته برق و الکترونیک فارق شده بودند این شرکت APC تاسیس گردید.

از جمله محصولات این شرکت می توان به یو پی اس اشاره کرد. که در توان هایی متفاوت در مصارف خانگی و صنعتی استفاده می شود. در محیط های اداری و بیمارستانی و دانشگاهی نیز از این یو پی اس ها می توان استفاده نمود. جهت کسب و کارهای کوچک تا متوسط و موارد خانگی و اداری و همینطور شرکت های بزرگ از این محصولات استفاده می گردد.

اشنایدر الکتریک در سال 2007 شرکت MGE و APC را با شرکت خود ادغام کرد. به این دلیل در سال 2007 به قدرت برتر در این کسب کار تبدل شد. تعداد 12000 نفر توسط این شرکت در سراسر جهان به کار گرفته شد. تا در نهایت برند APC تولید گردید.

انواع یو پی اس های APC:

-SMART UPS:

ظرفیت این یو پی اس ها 450 ولت تا 5000 ولت است. جهت مصارف خانگی و مرکزهای اداری از این یو پی اس استفاده می شود. دارای باتری داخلی است. که قابلیت متصل شدن به باتری خارجی نیز در بعضی از مدل های آن وجود دارد.

-SMART UPS RT:

توپولوژی این یو پی اس ها به شکل ONLINE DOUBLE CONVERSION می باشد. یک تا بیست کیلو ولت آمپر ظرفیت این یو پی اس ها است. تمامی آنها دارای باتری داخلی با قابلیت اتصال به باتری خارجی را دارا هستند. به شکل رکمونت یا همان کشویی در رک ها و ایستاده مورد استفاده قرار می گیرند. دارای بالاترین راندمان به شکل آنلاین در صنعت یو پی اس می باشند. جهت تجهیزات تک فاز و سه فاز قابل استفاده هستند. با ژنراتورها سازگارند. مدیریت از طریق شبکه و مانیتور کردن در این مدل از یو پی اس ها وجود دارد.

یو پی اس apc و محاسبه

-SMART UPS VT:

توپولوزی اینسری از یو پی اس ها نیز مانند سری RT می باشد. در ظرفیت های 10 تا 40 کیلو ولت آمپر استفاده می شوند. دارای باتری داخلی اند که قابلیت اتصال به باتری اکسترنال یا خارجی را دارند. به شکل ایستاده یا رکمونت قرار می گیرند. دارای ورودی و خروجی سه فاز و قابلیت موازی شدن تا چهاردستگاه مشابه خود را دارند. با ساختار ماژولار باتری های داخلی و خارجی این دستگاه قابیت تعویض دارند.

یو پی اس apc و شارژ

-UPS SYMMETRA LX:

این یو پی اس ها به شکل ماژولار هستند و توپولوژی آنها ONLINE DOUBLE CONVERSION است. که در ظرفیت های 4 تا 16 کیلوولت آمپر در فریم های 16 و 8 و 6 و 4 می باشند. دارای باتری داخلی با قابلیت اتصال به باتری خارجی اند و به شکل رکمونت و کشویی استفاده می شود.

یو پی اس apc و توان

-SYMMETRA PX:

اینها نیز به شکل ماژولار هستند توپولوژی شان نیز همانند سری های قبلی است. ظرفیت های این مدل در 16 تا 500 کیلو ولت آمپر است. در فریم های 500 و 250 و 160 و 48 وجود دارند. وجود باتری داخلی با قابلیت اتصال به باتری خارجی در اینها همانند سری های قبلی است.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس های MGE و APC و تعمیرات آنها و تهیه لوازم جانبی خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights