یو پی اس apc و اهمیت خرید آن برای دیتاسنتر :

نحوه انتخاب apc ups

یو پی اس apc و اهمیت خرید آن :

یو پی اس apc و اهمیت خرید آن برای مراکز داده شامل موارد بسیار مهمی می باشد. به دستگاهی الکترونیکی که به طور دائم انرژی لازم برای وسایل مصرفی را تامین می کند و در سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی و بیمارستان ها استفاده می شود یو پی اس می گویند. UPS به تغییرات ولتاژی و اختلالات شبکه بسیار حساس می باشد. و در صورت ایجاد هر تغییر فرکانسی به سرعت وارد عمل می شود و از قطعی برق جلوگیری می کند. در مراکز مخابراتی و بیمارستانی و رایانه ای از آنها استفاده می گردد.

apc ups و

از مشکلات روی شبکه می توان به افزایش و یا کاهش ناگهانی ولتاژ اشاره نمود که سبب ایجاد اعوجاج به شکل لحظه ای و یا دائمی می گردد. که در فرکانس اثر می گذارد. از آنجا که وسایل الکتریکی دارای پیشرفت های زیاد تکنولوژیکی هستند. به منبع تغذیه بی وقفه نیاز دارند تا انرژی لازم برای داشتن فرکانس و ولتاژ ثابت را فراهم آورد. به بیانی دیگر استفاده از یو پی اس سبب فائق آمدن بر مشکلات برق شده است و سیستمی بدون وقفه برای تامین انرژی را فراهم می کند.

از آنجا که روش ها و وسایل بسیاری برای ایچاد حفاظت در مقابل مشکلات برقی وجود دارد که هزینه ای کمتر دارد. اما هیچ کدام به اندازه یو پی اس با اهمیت و کارآمد نمی باشد. در گذشته استفاده از یو پی اس وسیله ای گران محسوب می گردید. اما این روزها با توجه به قیمت گران تجهیزات الکتریکی از لحاظ سخت افزاری و داده ها و اطلاعات آنها استفاده و تهیه یو پی اس بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.

یو پی اس و موارد

APC UPS:

از برندهای بسیار معروفی که نزدیک به چهل سال است که شناخته شده است می توان به یو پی اس APC اشاره نمود. که به عنوان زیرساخت های حفاظت از برق از لحاظ استاندارد صنعتی قابل اعتماد می باشد. ای پی سی یو پی اس به همراه شرکای فناوری اطلاعات خود را به عنوان پیشرو در صنعت ثابت کرده است. که به به قابل اعتمادی قابلیت اتصال و در دسترس بودن را دارد.

apc ups و اهمیت

درمورد APC :

اشنایدر الکتریک که به تولید انواع تجهیزات خنک کننده برای دیتاسنترها و یو پی اس و محصولات الکتریکی می پردازد. و اشنایدر نیز APC را تولید نموده. اشنایدر در سال 2007 APC را خریداری نمود و با سیستم MGE UPS ان را ادغام کرد و واحد تجاری انرژی و خدمات خنک کننده را تشکیل نمود. با استخدام 113900 کارمند و فعالیت در 102 کشور در دنیا به فروش سالانه 26 میلیارد دلار در سال 2008 رسید.توسط اشنایدر الکتریک یو پی اس APC در سال 2011 به یک برند محصول به تنهایی تبدیل گردید.

کاربرد ای پی سی UPS برای دیتاسنتر :

سرورهای مراکز داده از قطات دیگری تشکیل شده است و دارای واکنش بسیاری به برق است و از آنجا که بایستی سرور به طور 24 ساعته روشن باشد به تغییرات و نوسانات برقی حساس است. و حتی ممکن است که از کار بیفتد. خنک سازی سرورها نیز بسیار مهم است و از آنجا که آنها مدام در حال فعالیت هستند. بایستی بوسیله سیستم خنک کننده سبب ایجاد گردش هوا در آن شد. با افزایش دما در اثر قطعی برق ممکن است مجموعه ای از سرورها از کار بیفتند. و اطلاعات و سایت های روی آن از دست رود. استفاده از یو پی اس در دیتاسنتر بهترین گزینه است. چراکه برقی بدون وقفه و کاملا با ثبات را در اختیار سرورها قرار می دهد.

سیستم خنک کننده مراکز داده

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های MGE و HUAWEI و APC دارای خدمات جامعی است در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights