یو پی اس APC و انواع آن شامل چه مواردی است :

apc ups و نگهداری

یو پی اس APC و انواع آن :

یو پی اس APC و انواع آن شامل مواردی است که در اینجا به بررسی آن می پردازیم.APC از جمله معروف ترین تولیدکننده های یو پی اس و رک ها جهت مراکز داده و باتری ها و همینطور کولینگ ها برای دیتاسنترها می باشد.در سال 1981 به وسیله سه کارشناس برق و الکترونیک که از دانشگاه ماساچوست فارق التحصیل شده بودند. این شرکت ای پی سی تشکیل یافت.از مهم ترین محصولات این شرکت می توان یو پی اس را نام برد. که در توان های متفاوتی جهت مصارف صنعتی و خانگی مورد عرضه قرار می گیرند.در محیط های اداری و دانشگاهی و کشتیرانی ها و بسیاری از فروشگاه ها از UPS استفاده می گردد.

یو پی اس APC و انواع

اشنایدر الکتریک در سال 2007 با شرکت MGE و APC یکی شدند. و به قدرت اول در این کسب و کار تبدیل گردیدند.تعداد 12000 نفر در این کمپانی مورد استخدام قرار گرفت. تا قادر به تولید APC و محصولاتش گردند.

انواع APC UPS :

1-اسمارت یو پی اس :

ظرفیت های این UPS ها 450 تا 5000 ولت است. جهت مصارف خانگی و مراکز اداری مورد استفاده قرار می گیرند.دارای باتری داخلی می باشند. در برخی مدل ها نیز دارای قابلیت متصل شدن به باتری خارجی را نیز دارا می باشند.

یو پی اس APC و انواع

2-اسمارت یو پی اس RT:

این مدل دارای توپولوژی ONLINE DOUBLE CONVRSION هستند. ظرفیت های این مدل بین 1 تا 20 کیلو ولت آمپر است.دارای باتری داخلی با توانایی و قابلیت اتصال به باتری خارجی می باشند.به شکل ایستاده و یا کشویی در رک ها این یو پی اس ها مورد استفاده هستند.بالاترین راندمان به شکل آنلاین را این یو پی اس های برند APC دارا می باشند.جهت تجهیزات تک فاز و سه فاز قابلیت استفاده دارند.با ژنراتورها نیز این یو پی اس ها سازگاری دارند.مدیریت از طریق شبکه و مانیتور کردن و نظارت از راه دور توسط وب و SNMP در این مدل وجود دارد.

UPS APC و تعمیر

3- اسمارت یو پی اس VT:

این مدل نیز توپولوژی آنلاین را دارا هستند. در ظرفیت های 10 تا 40 کیلو ولت آمپر ارائه می گردند.دارای باتری داخلی هستند.قابلیت اتصال به باتری خارجی را هم دارند.به شکل ایستاده و یا رکمونت استفاده می شوند.دارای ورودی و خروجی سه فاز و قابلیت موازی شدن تا چهار دستگاه همانند خود را دارند.باتری های داخلی و خارجی این دستگاه ها با ساختار ماژولار قابلیت تعویض بوسیله کاربر را دارا هستند.سازگاری با ژنراتورها نیز از ویژگی های دیگر اینها می باشد.مدیریت از راه شبکه و راه دور نیز در این سری وجود دارد.

یو پی اس apc و استفاده

4-SYMMETRA LX:

این یو پی اس ها به شکل ماژولار هستند. آنلاین توپولوژی را دارا می باشند.در ظرفیت های 4 تا 16 کیلوولت آمپر موجود می باشند که در فریم های 4 و 6 و 8 و 16 قابلیت ارائه را دارند.باتری داخلی دارند که قابلیت اتصال به اکسترنال باتری را نیز دارا هستند.به شکل کشویی مورد استفاده قرار می گیرند.

مدل های مختلف ups

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس و تهیه لوازم یدکی آن خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید. و از اطلاعاتی جامع بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights