یو پی اس apc برای چه مشاغلی استفاده می شود :

خروجی یو پی اس apc

یو پی اس apc برای مشاغلی که استفاده می گردد:

یو پی اس apc برای بسیاری از مشاغل که به برق حساس می باشند و استفاده از برق با ولتاژ بی وقفه برای آنها الزامی است. مورد استفاده قرار می گیرد. یو پی اس APC از برندهای معروف در دنیا می باشد. که به عنوان استاندارد صنعتی جهت زیر ساخت های حفاظت از برق قابل اعتماد شناخته شده است. به عنوان یک پیشرو در صنعت APC UPS خود را ثابت کرده است. به همراه بزرگترین شرکای فناوری اطلاعات تولید گردیده است. و به طور قابل اعتماد اتصال و دسترسی ارائه می دهد.

یو پی اس apc برای

تولید APC:

شرکت اشنایدر الکتریک که تولید کننده منبع تغذیه بی وقفه و لوازم جانبی الکترونیک و محصولات برای مراکز داده می باشد. شرکت ای پی سی را تولید کرده است. APC در سال 2007 توسط شرکت اشنایدر الکتریک خریداری گردیده است. و با سیستم MGE UPS آن را ترکیب کرده است. تا سبب تشکیل واحد تجاری انرژی و خدمات خنک کننده حیاتی را اشنایدر الکتریک گردید. در سال 2007 این شرکت 12000 کارمند را برای تولید محصولات APC به کار گرفت و به عنوان فعال ترین شرکت در سال 2008 انتخاب گردید. ای پی سی در سال 2011 توسط اشنایدر الکتریک به یک برند محصول تبدیل گردید. در حالی که این شرکت به عنوان واحد تجاری آی تی اشنایدر الکتریک تغییر نام پیدا کرده بود.

یو پی اس APC:

بسیاری از شرکت ها در سراسر جهان برای نگه داشتن فعالیت خود به یو پی اس ای پی سی نیازمند هستند. که سبب تامین نیروی برق بی وقفه برای آنها می گردد. برای ایجاد حفاظت تجهیزات مهم و بسیار حساس استفاده از یو پی اس ای پی سی صورت می گیرد. و دنیا هر روز از قدرت بیشتری استفاده می نماید. و مهمتر از این مورد هرگز نبوده است که یو پی اس سبب پشتیبانی زیر ساخت های حیاتی شما گردد. در خانه نیز امروز استفاده از یو پی اس برای بسیاری از دستگاه های الکتریکی نیز استفاده می گردد تا از ایجاد تغییرات ولتاژی و فرکانسی جلوگیری نماید و سبب ممانعت از خرابی وسایل گردد. استفاده از یو پی اس برای حفاظت از کنسول های بازی و سینمای خانگی و دوربین های امنیتی صورت می گیرد.

مشاغلی که از یو پی اس APC استفاده می کنند:

برای موفقیت های تجاری نیز استفاده از یو پی اس APC دیده شده است. که سبب کمک به افراد و مشتریان آنها در زمان و مکان مورد نیاز می گردد. به عنوان یکی از پیشروان صنعت در زیر ساخت های فیزیکی و نرم افزاری یکپارچه یو پی اس ای پی سی با ارائه راه حل های قابل اعتماد و یکپارچه سبب روشن نگه داشتن جریان برق می گردد.

راه اندازی صحیح APC UPS:

-بررسی بار تجهیزات و نیازها :

در ابتدا می بایست نیازهای برقی تجهیزات مختلف در سیستم را بررسی کند و بار مصرفی آنها را مشخص نماید. این بررسی سبب می گردد تا شما در انتخاب یو پی اس انتخاب درستی داشته باشید و برق مورد نیاز آن را به درستی تامین نمایید.

-انتخاب مدل مناسب :

با توجه به نیازهای برقی و بار مصرفی تجهیزات مدل مناسبی از یو پی اس APC را انتخاب نمایید. با توجه به ظرفیت باتری و توان خروجی و ویژگی های پیشرفته این دستگاه انتخاب آن صورت می پذیرد.

-راه اندازی و نصب صحیح :

افراد ماهر و باتجربه می بایست نصب و راه اندازی APC UPS را انجام دهند. این مراحل شامل اتصال صحیح به تجهیزات و برق و تنظیمات اولیه و یادگیری آموزش های لازم است.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های APC و MGE و تهیه لوازم یدکی برای آنها خدمات جامعی را ارائه میدهد. همچنین این شرکت دارای سابقه همکاری با شرکت اشنایدر الکتریک می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights