یو پی اس هووآوی و نحوه عملکرد آن :

یو پی اس هووآوی و باتری

یو پی اس هووآوی و نحوه عملکرد آن :

یو پی اس هووآوی و نحوه عملکرد آن شامل مواردی می باشد که به شرح آن می پردازیم. از جمله شرکت های پیشگام در ارائه زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات یا ict و ابزارهای هوشمند شرکت هووآوی می باشد. با دادن راه حل های یکپارچه در حوزه های شبکه مخابراتی و دستگاه های هوشمند و فناوری اطلاعات و خدمات ابری huawei به دیجیتالی کردن زندگی افراد و سازمان ها برای رسیدن به دنیایی متصل و پر قدرت تعهد داده است. از محصولاتی که به تولید در این شرکت می رسد می توان به یو پی اس و باتری آن اشاره کرد.

یو پی اس هووآوی و بررسی

درمورد huawei:

در سال 1987 شرکت هووآوی تاسیس گردید. که بیش از 180000 کارمند در این شرکت به استخدام درآمدند. و این عدد بیانگر بزرگ بودن این شرکت در زمینه فعالیت در تولید یو پی اس می باشد. در بیش از 170 منطقه و کشور در جهان هووآوی فعالیت دارد. تمرکز آن بر نوآوری بر نیاز مشتری است. در تحقیقات پایه ای سرمایه گذاری دارد. بر پیشرفت های تکنولوژیکی که سبب حرکت جهان به سوی جلو می شود هووآوی متمرکز است. در دنیای علم و تکنولوژی این شرکت گام بر می دارد و با بهره گیری از تجهیزات و امکانات به تولید علم در راستای تولید محصول پرداخته است. با پیشرفته ترین روش ها یو پی اس های هووآوی تولید می گردند و دارای قابلیت اطمینان و کیفیت صد در صدی هستند.

یو پی اس هووآوی و تعمیر

ویژگی های huawei ups:

1-قابل اعتماد بودن :

بوسیله طراحی دقیق و هنرمندانه و ایده آل مشتریان خواسته آنها را ارائه می دهد. قسمت ها و روش های ورودی قدرت با طراحی جامع و منحصر به فرد و ذخیره انرژی و خروجی قدرت و سیستمی دارای ایمنی بالا و ضمانت شده را به کاربران ارائه می نماید. مواردی که بیانگر قابلیت اعتماد این یو پی اس است شامل موارد ذیل است :

-برای حفاظت از سیستم در قدرت های بالا دارای سیستمی برای پشتیبانی هوشمند است.
-تحت شرایط سخت و شدید دارای سیستم کنترل قوی می باشد.
-در بخش های مختلف دارای ابزار تست اتوماتیک است.
-از تست های انجام شده به سلامت گذشته
-تست داست و آزمون طولانی مدت llt را گذرانده است.
-استفاده از بهترین مواد در اجزای کلیدی مورد استفاده
-تشخیص خودکار و به صدا در آمدن سیستم زنگ خطر برای وقایعی که باعث خرابی می گردد.

یو پی اس هووآوی و شرح

2-کارآمد بودن :

داشتن توپولوژی بهینه سازی شده و الگوریتم دقیق و قدرت و کیفیتی بالا در بخش گسترده ای از یو پی اس های هووآوی با راندمانی بالا و قیمتی کم از ویژگی آن است. در شرایط غیرعادی نیز حتی اتلاف گرما ندارد که این عامل سبب کاهش هزینه عملیاتی و افزایش عمر باتری می شود. تا 96 درصد در حالت آنلاین راندمان بالا دارند. در نرخ بار کم با راندمان بالا سبب می شود تا یو پی اس در شرایط نامساعد نیز کاهش قدرت را به خوبی کنترل نماید. جهت عملکرد و راندمان بهتر دارای پیکربندی موازی است.

3-راحت بودن :

به دلیل طراحی ماژول یو پی اس های هووآوی به راحتی نصب می شوند. دارای سهولت در گسترش و متصل شدن به سیستم های موازی بیشتر است. استاندارد می باشد. خرید آسان و سهولت در تحویل دارد. در مقابل شعله ور شدن و شکستگی مقاوم است. نگهداری و تعمیری آسان دارد.

4-هوشمندی :

سیستم عاملی قوی که دارای اطمینان و انعطاف پذیری را ایجاد می کند. بر پارامترهای باتری دارای نظارت خود به خودی است. دارای گشتاور دمای خودکار است. شبکه هوشمند neteco را دارد.

huawei ups و برق

نحوه کار کردن huawei ups:

با نظارت بر ولتاژی که از منبع تغذیه یو پی اس می گیرد به کار می پردازد. در زمان نامناسب بودن ولتاژ یو پی اس به طور خود به خود و خودکار به برق باتری تغییر مسیر می دهد. وجود یو پی اس باعث می شود تا بر مشکلاتی مانند نوسان برق و افتادگی و موارد دیگر از وسایل حفاظت گردد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و mge و هوآووی دارای خدمات بسیار جامعی است. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید. و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights