یو پی اس هووآوی و به کارگیری آن در دوربین های مداربسته :

یو پی اس هووآوی و به

یو پی اس هووآوی و به کارگیری آن در دوربین های مداربسته :

یو پی اس هووآوی و به کارگیری آن در تجهیزات مختلف دارای کاربردهای بسیاری است. شرکت هووآی از جمله پیشگامان در ارائه زیر ساخت ارتباطات و فناوری اطلاعات ICT و ابزارهای هوشمند است. این شرکت در چهار حوزه مخابراتی و دستگاه های هوشمند و خدمات ابری و شبکه های مخابراتی با دادن راه حل هایی یکپارچه تعهد به دیجیتالی ساختن زندگی افراد و سازمان ها و خانه ها برای رسیدن به دنیایی متصل و هوشمند داده است. از محصولات تولیدی این شرکت به یو پی اس و باتری یو پی اس می توان اشاره نمود.

huawei ups و برد الکترونیکی

تاریخچه HUAWEI UPS:

در سال 1987 شرکت خصوصی هووآوی تاسیس شد. بیشتر از 180000 نفر در این شرکت به استخدام در آمدند که این عدد بیانگر بزرگی آن می باشد. که هووآوی را به فعالترین شرکت در زمینه تولید یو پی اس تبدیل نموده است. در بیشتر از 170 کشور شرکت هووآوی فعالیت دارد. تمرکز این شرکت بر نوآوری بر نیازهای مشتری است. سرمایه گذاری این شرکت بر تحقیقات پایه ای می باشد. و بر پیشرفت های تکنولوژیکی متمرکز است. که سبب حرکت جهان به جلو شده است. توسعه دهندگان و محققان HUAWEI در دنیای علم و تکنولوژی گام بر می دارند. و با استفاده از امکانات و تجهیزات زیاد به تولید علم در راستای تولید محصول اقدام کرده است. با پیشرفته ترین روش ها یو پی اس های هووآوی تولید می شوند. که کیفیتی قابل اعتماد و صد در صدی را دارا هستند.

یو پی اس هووآوی و باتری

مزایای استفاده از HUAWEI UPS :

-راحتی نصب
-قابل اطمینان بودن
-سازگار بودن با تمام وسایل برقی
-محافظت از تجهیزات الکتریکی
-ارائه پشتیبانی در صنایع مختلف
-عدم ایجاد استهلاک غیرعادی و جلوگیری از آن
-حفظ اطلاعات و داده های کامپیوتری
-محافظت از عمر وسایل و باتری

کارایی یو پی اس هووآوی :

-قطع برق به طور ناگهانی :

از جمله اشکالاتی که در وسایل الکتریکی ایجاد می شود همین قطعی برق است. استفاده از یو پی اس سبب قرارگیری آن بین برق شهری و تجهیزات می شود و انرژی لازمه برای وسایل را در زمان قطع شدن برق تامین می کند. توسط ذخیره ای از انرژی که یو پی اس در خود دارد برای پشتیبانی از آن استفاده می نماید.

-تغییر و افت موقت و ناگهانی ولتاژ :

در زمان افت موقت در ولتاژ برق اختلالاتی مانند از کار افتادن یکباره سیستم و راه اندازی کردن دوباره آن و خطای عملکرد دستگاه می گردد. این مشکلات با استفاده از یو پی اس هووآوی ایجاد نمی شود.

هووآوی یو پی اس و نقش

-افت ولتاژ طولانی مدت :

در صورتی که ولتاژ به صورت طولانی افت پیدا کند یو پی اس عملکردی مشابه با زمان قطعی کامل برق دارد.

افزایش ولتاژ به شکل موقت و ناگهانی :

مشکلاتی مانند رعدو برق و سوئیچینگ در صورت غیرنرمالی و ازدیاد ولتاژ صورت می گیرد. که این اتفاق باعث آسیب دیدگی زیادی می شود که انرژی ذخیره شده در یو پی اس هووآوی سبب تامین برق می گردد.

ups دوربین مداربسته :

یو پی اس یعنی وسیله ای که به شکل بدون وقفه انرژی لازم برای تجهیزات الکترونیکی را فراهم می آورد. دوربین مداربسته از تجهیزاتی است که برای ضبط دائمی تصاویر به برق بدون قطعی نیاز دارد. که از یو پی اس استفاده می نماید. که سبب حفظ امنیت در مکان ها و نقاط بسیار مهم می شود. تا هنگامی که جریان برق شهر وجود داشته باشد. یو پی اس که در دوربین مداربسته قرار دارد به ذخیره سازی انرژی می پردازد. در زمان قطع شدن برق باتری های موجود در یو پی اس جریان برق را مورد شارژ قرار می دهند. و تامین و تغذیه برق را عهده دار می شوند.

هووآوی یو پی اس و باتری

ضرورت استفاده از یو پی اس جهت دوربین مداربسته :

برای داشتن تصاویری ضبط شده و دائمی به دوربین مداربسته نیاز است که به یو پی اس برای برخورداری دائمی از انرژی نیازمندند. بسیاری از سارقان برای فرآیند سرقت به قطع برق می پردازند جریان قطع گردد. ups از این عمل جلوگیری می کند و به تامین انرژی می پردازد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و mge و هووآوی دارای خدمات جامعی می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights