یو پی اس هووآوی و اهمیت استفاده از یو پی اس :

یو پی اس هووآوی و اهمیت

یو پی اس هووآوی و اهمیت استفاده از یو پی اس چیست :

یو پی اس هووآوی و اهمیت استفاده نمودن از یو پی اس بسیار زیاد است که در اینجا به بررسی و شرح آن می پردازیم. شرکت هووآوی در ارائه زیرساخت های ارتباطات یا فناوری اطلاعات ict و ابزارهای هوشمند به عنوان پیشرو شناخته شده است. در حوزه های فناوری اطلاعات و شبکه های مخابراتی و دستگاه های هوشمند و خدمات ابری هووآوی به دیجیتالی کردن زندگی افراد و سازمان ها پرداخته است. تا دنیایی متصل و هوشمند را به دست آورد. از محصولات تولیدی در این شرکت به یو پی اس و باتری یو پی اس می توان اشاره نمود.

یو پی اس هووآوی و باتری

درمورد شرکت huawei:

در سال 1987 هووآوی تاسیس گردید. در تحقیقات پایه ای سرمایه گذاری کرده است و بر پیشرفت های تکنولوژیکی متمرکز است. که سبب حرکت جهان به جلو می گردد. توسعه دهندگان این شرکت بر لبه های تکنولوژی و علم قدم می گذارند. و با استفاده از امکانات و تجهیزات بسیار به تولید علم در راستای تولید محصول پرداخته است. این کمپانی بیش از 180000 فرد را به استخدام درآورده است که این عدد بیانگر بزرگ بودن آن در زمینه تولید یو پی اس است. در بیشتر از 170 منطقه و کشور در دنیا هووآوی به فعالیت می پردازد.

ویژگی های huawei:

-قابل اعتماد بودن:

وجود طراحی دقیق و هنرمندانه و دقیقا مطابق با خواسته و ایده آل مشترین بیانگر قابلیت اعتماد آن است. وجود طراحی منحصر به فرد و تشکیل شده از قسمت های ورودی و قدرت و ذخیره انرژی سیستمی ایمن و تضمین شده را ارائه می دهد. در قدرت های بالا دارای سیستمی حفاظت شده است که پشتیبانی هوشمند را ایجاد می کند. در شرایط دشوار و سخت دارای سیستم کنترلی است.در سناریو و بخش های مختلف دارای ابزار تست اتوماتیک است. استفاده از بهترین مواد در اجزای کلیدی مورد استفاده خود. به صدا درآمدن و تشخیص خود به خودی در زمان های حساس است.

huawei ups و برد الکترونیکی

-راحت و آسانی:

نصب این یو پی اس ها به دلیل طراحی ماژول بسیار آسان است. اتصال و گسترش به سیستم های موازی بیشتر به راحتی است. در خرید و تحویل آن به سهولت می توان اقدام کرد. نگهداری و تعمیری آسان دارد.

-هوشمندی:

دارای گشتاور دمای خودکار است. سیستم عاملی قوی که اطمینان و انعطاف پذیری را ایجاد می کند. بر پارامترهای باتری نظارتی خود به خود دارد.

-کارآمدی:

بهره مندی از توپولوژی بهینه سازی شده که در طیف گسترده ای از یو پی اس های هووآوی کیفیت و قدرت را با بازدهی بالا ارائه می کند. در شرایط غیرعادی نیز اتلاف گرما وجود ندارد که باعث کم شدن هزینه های عملیاتی و افزایش عمر باتری می شود. تا 96 درصد در حالت آنلاین راندمانی بالا دارد. در نرخ بار کم بازدهی بالا این یو پی اس ها را قادر می سازد که در شرایطی که نامساعد می باشد نیز کاهش قدرت را به خوبی کنترل نماید. جهت عملکردی بهتر پیکربندی موازی را دارا است.

 

apc ups و شناخت باتری

استفاده از ups چه اهمیتی دارد :

بسیاری از تجهیزات در ساختمان های اداری و یا بیمارستان ها و منازل بایستی برای انجام فعالیت خود به برق بی وقفه متصل باشند. که یو پی اس این مهم را برای آنها فراهم می کند. در صورت عدم استفاده از یو پی اس مشکلاتی شامل موارد ذیل ایجاد می گردد:

-درهای اتوماتیک از کار می افتند.
-سیستم تهویه مطبوع و گرمایش و سرمایش قادر به ادامه کار نیستند.
-آسانسورها کار نمی کنند.
-پمپ های آتش نشانی ها و پمپ آب نیز از انجام فعالیت جا می زنند.
-عدم وجود روشنایی

huawei ups و تاثیر

با توجه به این مشکلاتی که ذکر گردید بایستی برای داشتن یو پی اس حتما به فکر تامین منابعی بود تا در زمان قطع برق شبکه به کار رود.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و هووآوی , mge دارای خدمات بسیار جامعی می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights