یو پی اس رکمونت huawei و ویژگی های آن :

هووآوی یو پی اس و باتری

یو پی اس رکمونت huawei :

یو پی اس رکمونت huawei دارای ویژگی هایی است. که در اینجا به بررسی آن می پردازیم. برای سرورها و تجهیزات شبکه معمولا از یو پی اس های رکمونت استفاده می گردد. و کنار این تجهیزات در رک قرار می گیرند تا برق لازم جهت این وسایل را تامین کند. سیستم های شبکه تجهیزات و کامپیوترها قیمت گرانی دارند. و در مقابل اختلالات شبکه توزیع برق و نوسانات ولتاژی حساس می باشند. به این دلیل همواره نیازمند تامین برق از طریق یو پی اس های آنلاین هستند. و استفاده از شبکه برای تامین برق آنها کار درستی نمی باشد. از آنجایی که تجهیزات شبکه لازم است که به شکل 24 ساعته در شبانه روز و کل هفته فعالیت و کار کند. پس ادامه دادن به کار خود در زمان قطع برق بسیار مهم است.

یو پی اس رکمونت huawei

مزایای یو پی اس رکمونت هووآوی:

– استفاده و نگهداری و تعمیر آسان

معمولا چندین کامپیوتر سرور در محل قرارگیری تجهیزات شبکه کنار یکدیگر قرار می گیرند. در این مکان نصب و نگهداری و تعمیرات رکمونت یو پی اس نسبت به tower یو پی اس بسیار راحت تر می باشد. وضعیتی را تصور کنید که در آن تعداد زیادی کابل های برق و کامپیوتر و سرور و مانیتورها و کابل های شبکه و روترها و سوئیچ ها و … در کنارهم قرار دارند. نگهداری از اتاق سرور سخت خواهد شد و بهم ریختگی ایجاد می گردد.

عواملی مانند گرد و خاک و گرما و رطوبت نیز افزون بر این برهم ریختگی می باشد. یو پی اس های رکمونت در داخل رک در اتاق شبکه یو پی اس قرار گرفته است. تمام کابل های برق و دیتا نیز در داخل کابینت کشیده می گردد. و هیچ کابلی بیرون از آن قابل دید نمی باشد. قرار گیری یو پی اس درون رک بسیار ایمن تر و تمیزتر می باشد.

– امنیت بالا

جهت ممانعت از آسیب یا خرابی ناشی از اشتباهات انسانی و عدم خروج اطلاعات کامپیوترهای سرور و یو پی اس باید محل قرار گیری آنها امن باشد .استفاده از کابینت شبکه که دارای درب قابل قفل می باشد. و دسترسی هرفردی به آن ممکن نیست انتخاب درستی است.

-مدیریت فضای موجود

به دلیل اشغال کردن کمترین فضای ممکن یو پی اس های رکمونت ساخته و طراحی شده اند. در داخل رک یک یو پی اس رکمونت نصب شده در آن تنها یک U از فضای رک را اشغال می کند. و در جایی که نیاز به مدیریت کردن فضای موجود است انتخاب خوبی است. این یو پی اس های رکمونت دارای ابعادی فیزیکی استاندارد برای قرارگیری در رک های شبکه هستند.

معایب استفاده از یو پی اس های رکمونت:

با وجود تمامی مزایایی که برای این یو پی اس ها وجود دارد اما معایبی هرچند کم نیز دارد که شامل موارد ذیل است :

  • هزینه بالاتری به نسبت یو پی اس TOWER
  • توان محدود یو پی اس
  • عدم وجود تناسب با همه تجهیزات

 

شرکت آروند آویژه پارسیان دارای خدماتی در زمینه یو پی اس ها و باتری آنها و رک و … دارد. همچنین این شرکت دارای قرارداد همکاری با اشنایدر الکتریک نیز می باشد . در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights