یوپی اس اتاق سرور و دیتاسنتر چه ویژگی هایی دارد :

apc ups و اتاق سرور

یوپی اس اتاق سرور و دیتاسنتر :

یوپی اس اتاق سرور و دیتاسنتر دارای ویژگی هایی است که در اینجا درباره آن خواهیم گفت.از مهمترین ابزارها برای یک مرکز داده کارآمد یو پی اس می باشد. جهت محافظت از وسایل الکترونیکی در مقابل اختلالات برق و نوسانات از یو پی اس آنلاین استفاده می گردد.برقی که از شبکه اصلی ایجاد می گردد دارای نوساناتی مانند افت ولتاژ شدید و یا افزایش ولتاژ و نوسانات بسیاری می باشد. اگر تجهیزات الکتریکی در برابر برق ناپایدار قرار بگیرد سبب ایجاد خرابی و عدم درستی کارکرد آنها می شود. در بعضی موارد نیز سبب ایجاد آسیب ها و خطرات بسیاری می گردد.

 

یوپی اس اتاق سرور و دیتاسنتر

اهمیت یو پی اس :

تامین نمودن برق در زمان قطع شدن برق از کارهای مهم یو پی اس می باشد. ups این فعالیت را توسط باتری هایی که در زمان عادی شارژ شده است انجام می نماید.نام دیگر یو پی اس برق بدون وقفه می باشد. بدین شکل عمل می کند. که در زمان قطعی برق بدون ایجاد کمترین وقفه ای یرق مورد نیاز دستگاه های الکترونیکی را تامین می نماید. دلیل نیاز به یو پی اس در زمان وجود ژنراتور نیز همین امر می باشد که در مدت زمان بین تامین نمودن برق از ژنراتور این وسیله ها بدون ایجاد وقفه به فعالیت خود عمل نمایند.

 

یوپی اس اتاق سرور و دیتاسنتر

استفاده از یو پی اس آنلاین در دیتا سنترها :

ups های آنلاین برق شهری که دارای نوسانات و تغییرات ولتاژی می باشد را به شکل برق بدون نوسان و برقی با کیفیت به سرورها می رساند.در صورت نبود یو پی اس در دیتا سنترها و اتاق های سرور این نوسانات برق و تغییرات ولتاژی خطرات و آسیب های سخت افزاری زیادی را در آنجا ایجاد می نماید.نیاز به برق مداوم و بدون وقفه در این مکان ها در صورت وجود برق شهری بدون یو پی اس سبب ایجاد خسارات جبران ناپذیری می گردد.

انتخاب نمودن یو پی اس مناسب جهت مراکز داده :

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه انتخاب بهترین یو پی اس و خدمات و سرویس و نگهداری آنها در دیتاسنترها بهترین مشاوره را به شما عزیزان می دهد. در صورت داشتن هر سوالی در این مورد با متخصصان ما تماس حاصل نمایید. تا از انتخابی بدون مشکل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights