چرا به هووآوی یو پی اس نیاز داریم ؟

huawei ups و چگونگی

چرا به هووآوی یو پی اس نیازمندیم :

چرا به هووآوی یو پی اس نیاز است؟ سوالی که برای بسیاری از ما پیش آمده است. UPS دستگاهی است که ما بین تجهیزات و و برق شهری فعالیت دارد و سبب ایجاد ثبات در ولتاژ و جلوگیری از نوسانات برق می شود. همچنین از ورود نویز و اختلالات مربوط به آن به دستگاه های دارای حساسیت جلوگیری می کند. بعد از قطع شدن برق شهری یو پی اس سریعا وارد مدار می گردد و چریان لازمه را تامین می کند. در این هنگام تجهیزات الکتریکی دیگر خاموش نمی شوند . بوسیله منبع برق بی وقفه می توان سبب حفاظت از اطلاعات گردید. همچنین لازم به خاموش کردن و یا روشن کردن مجدد نیست چرا که اطلاعات ذخیره می شوند.

huawei ups و تاثیر

HUAWEI UPS:

شرکت هوآووی از ارائه دهنده راه حل های ict جهانی می باشد. با اختصاص مشتری مداری و شراکتی قدرتمند همه قابلیت ها و نقاط قوت در طول شبکه های کاربر و مصرف کننده و سرمایه گذاری و زمینه های محاسبات ابری را ایجاد کرده است. بوسیله راه حل های رقابتی ict بیشترین میزان کاربان و مصرف کنندگان و سرمایه گذاران مخابراتی و خدماتی را بوجود آورده است.

در بیش از 170 کشور تولیدات و راه حل های این شرکت گسترش پیدا کرده است. و در اختیار بیشتر از یک سوم مردم قرار خواهد گرفت. با ایجاد قابلیت های قوی تحقیق و تخصص و توسعه فنی کامل استراتژی هووآوی در حوزه سرمایه گذاری بر همکاری نزدیک و ادغام با شرکا جهت رسیدن به بیشترین میزان مشتری مداری ict و مهم بودن نقش خریدار که بر پایه فهم عمیقی از نیازهای خریدار ایجاد می شود متمرکز می باشد. شرکت هووآوی محدوده گسترده ای از راه حل های خلاقانه hct را جهت مشتریان سازمانی و بخش های عمومی و حمل و نقل و مالی و شرکت های بزرگ و کوچک و متوسط پیشنهاد می دهد.

هووآوی یو پی اس و نقش

تفاوت یو پی اس و ژنراتور :

ups از جهاتی با ژنراتور تفاوت دارد. یو پی اس ها برای کاربرانی که از جریان برق کمتری استفاده می کنند توسط یک یا چند باتری متصل و مدار الکترونیکی مرتبط بهره مند می گردد. و یا اینکه بوسیله ژنراتورها و فلایوییل جهت کاربرانی که از برق بیشتری استفاده می کنند بهره می برد. بیشتر منابع انرژی دارای زمان عملکرد باتری نسبتا کوتاهی دارند. برای مثال برای واحدهای کوچکتر این زمان بین 5 تا 15 دقیقه می باشد. بهتر است وسیله موردنظر خاموش گردد و زمان کافی برای اتصال آنلاین باشد.

کاربرد هووآوی یو پی اس :

استفاده از یو پی اس فقط برای نوع خاصی از حفاظت محدود نمی گردد. اما به طور معمول جهت حفاظت از رایانه ها و مراکز داده و تجهیزات ارتباطی مخابراتی و سایر تجهیزات الکتریکی استفاده می گردد. هنگام قطع برق ممکن است اختلالاتی ایجاد شود که هزینه در بردارد. یو پی اس مانع از ایجاد این اختلالات و همینطور جلوگیری از ایجاد نویز و تغییرات نوسانی دیگر می گردد.

سرویس apc یو پی اس و

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و mge و هووآوی و تعمیرات و تهیه لوازم جانبی آنها خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights