هووآوی یو پی اس و استابلایزر چه ویژگی هایی دارند :

یو پی اس huawei و کارایی

هووآوی یو پی اس و استابلایزر :

هووآوی یو پی اس و استابلایزر هریک دارای ویژگی هایی هستند. از جمله پیشگامان ارائه زیرساخت ارتباطات و فناوری اطلاعات ict و ابزارهای هوشمند huawei می باشد. این شرکت با دادن راه حل های یکپارچه در حوزه های شبکه مخابراتی و دستگاه هوشمند و فناوری اطلاعات و خدمات ابری هووآوی به دیجیتالی کردن زندگی افراد و سازمان ها و خانه ها برای رسیدن به دنیای متصل و هوشمند متعهد می باشد. از محصولات این شرکت می توان به یو پی اس و باتری یو پی اس اشاره نمود. در سال 1987 شرکت الکترونیکی هووآوی که شرکتی خصوصی بوده است تاسیس شد. بیش از 180000 کارمند توسط این شرکت به کار مشغول شده اند. این تعداد بیانگر بزرگی این شرکت در زمینه تولید یو پی اس می باشد. هووآوی در بیش از 170 منطقه و کشور در جهان فعالیت دارد.

 

هووآوی یو پی اس و استابلایزر

ویژگی هووآوی :

نوآوری بر نیازهای مشتری تمرکز این شرکت است. در تحقیقات پایه ای دارای سرمایه گذاری می باشد. بر پیشرفت های تکنولوژیکی تمرکز دارد که سبب حرکت جهان به جلو شده است. توسعه دهندگان و محققان huawei بر دنیای علم و تکنولوژی قدم می گذارند. با بهره گیری از امکانات و تجهیزات بسیاری این شرکت به تولید علم در راستای تولید محصول اقدام کرده است. با پیشرفته ترین روش ها یو پی اس های هووآوی تولید می گردند. و دارای کیفیت و اطمینان صد در صدی می باشند.

 • -قابل اعتماد بودن
 • -کارآمدی
 • -سهولت و راحتی استفاد
 • -هوشمند بودن

از ویژگی های اصلی این یو پی اس ها می باشد.

ups چیست :

سیستم منبع تغذیه بی وقفه یا یو پی اس وسیله ای الکترونیکی می باشد. که کار اصلی آن حفاظت از تجهیزات برقی در برابر نویز و تغییرات فرکانسی و اعوجاج در شبکه برق می باشد. انرژی مورد نیاز مصرف کننده توسط یو پی اس به شکل بی وقفه و بدون قطعی تامین می شود. و نوسانات برق شهری را می گیرد و به شکل سینوسی کامل می کند.

باتری یو پی اس :

باتری از بخش های اصلی یو پی اس می باشد. که این وظیفه را بر عهده دارد تا در زمان خاموشی انرژی لازمه برای یو پی اس و وسیله مصرفی را تامین نماید. انتخاب نمودن باتری با توجه به اهمیت و ضرورت کیفیت باتری بسیار مهم است. انواع این باتری ها از نوع سیلد اسید و یا نیکل کادمیوم می باشد.

لوازم جانبی یو پی اس :

کارت snmp و باتری و کابینت باتری و کابل ورودی و کارت پارالل و ریل کیت از جمله لوازم جانبی است که چند عدد یو پی اس را به شکلی همزمان موازی و خروجی های یو پی اس را تقسیم بار می کند. محل قرارگیری سرور و سوئیچ و یو پی اس در رک ها می باشد. یو پی اس می تواند به شکل رکمونت باشد تا در درون رک نصب گردد.

استابلایزر چیست :

برای ممانعت از نوسانات برق و پرش های ناگهانی برق 220 ولت شهری و برق سه فاز جهت حفاظت از همه لوازم برقی و صنعتی از استابلایزر استفاده می شود. ولتاژ ورودی با سیستم میکروپروسسوری در استابلایزر اندازه گیری می شود. و بر اساس افزایش و یا کاهش ولتاژ در ورودی تشخیص داده می شود و در خروجی ولتاژ 220 ولت و یا 380 ولت ثابت با دقت یک درصد و به شکل پیوسته و خطی ارائه داده می شود. با داشتن هسته حلقوی که از جنس مس و جاروبک ذغال است با چرخیدن روی سطح هسته ی حلقوی خروجی ثابتی را ارائه می دهد.

انواع استابلایز :

ترانس محافظ برق یا استابلایز به دو بخش تقسیم می گردند. بخش اول استابلایزرهای رله ای هستند که به آن پله ای نیز گفته می شود. طریقه کار این مدل تنظیم ولتاژ با دقت 107 است. با استابلایزر سری avr شروع می گردد و شامل آمپر دو تا 32 آمپر خانگی و در مدل های صنعتی دارای آمپر 9 تا 20 می باشند. بخش دیگر آنها مدل servoe هستند. که با داشتن سیستم حلقوی و برد میکروپروسسوری و تنظیم دقت یک ولت با سری stb11 در مدل تک فاز و مدل سه فازی با سری stb 33 ارائه می شوند. در محدوده وسیع 6 تا 80 آمپر و در مدل های تک فاز و سه فاز از 9 تا 600 آمپر ارائه می شوند.

مشخصه های فنی استابلایزرها :

 • -دارا بودن کنترل میکروپروسسوری هر فاز به شکل مجزا و توسط سه سروو موتور
 • -داشتن خروجی خطی
 • استفاده از سیم پیچ داخلی تماما مس در همه قسمت ها که سبب راندمان 100 درصد واقعی می گردد.
 • -حفاظت های ایمنی را دارا می باشد.
 • -50 تا 60 هرتز فرکانس دارا است.
 • -دمای کار کرد -20 تا +60 درجه دارد.
 • -جابه جایی بوسیله چرخ جهت سهولت
 • -در ولتاژ خروجی شکل موج کاملا سینوسی

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های mge و apc و هووآوی دارای خدمات بسیار جامعی است. این شرکت در تهیه لوازم یدکی و جانبی نیز بسیار تامین کننده می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights