مواردی در یو پی اس که بایستی به شکلی منظم مورد بررسی قرارگیرد:

یو پی اس APC و اجزای

مواردی در یو پی اس که بایستی بررسی شود :

مواردی در یو پی اس که بایستی مورد بازبینی قرار گیرد شامل موارد زیر می باشد. به شکل دوره ای در یک یو پی اس مواردی که بایستی مرتب بررسی شامل فرکانس ورودی و ولتاژ و فرکانس خروجی ، دمای محیط و دمای داخلی یو پی اس ، جریان شارژ باتری، فن های داخلی ups و مسیرهای تهویه ، سالم بودن باتری در زمان بک آپ گیری، مطمئن بودن از سالم بودن کلیه کلیدهای ورودی و خروجی.

 

مواردی در یو پی اس

ups چیست :

منبع تغذیه نام دیگر یو پی اس است.تامین برق بدون وقفه و توان مورد نیاز بار مصرفی از وظایف یو پی اس است. این سیستم بین برق شهر و دستگاه مصرف کننده قرار می گیرد.جهت تثبیت و تنظیم برق شبکه از یو پی اس استفاده می شود.

مواردی در یو پی اس

یو پی اس مانع از ایجاد نویز و اختلال شبکه در تجهیزات حساس مصرف کننده می گردد.همچنین برق مورد نیاز سرور و کامپیوترهایی که تحت تاثیر این نوسانات هستند. توسط برق ذخیره شده در باتری حفاظت و تامین می گردد.امری که بسیار مهم و مورد توجه است اطمینان یافتن از پیکربندی شبکه و برق موجود در مسیر داده ها و سرور و کامپیوترهای موجودی در شبکه می باشد.

مواردی در یو پی اس

افزایش طول عمر یو پی اس و باتری به چه عواملی وابسته است :

جهت افزایش عمر باتری و یو پی اس ها بایستی سرویس و نگهداری دوره ای آنها انجام پذیرد. تا بهترین کارایی را داشته باشند. همچنین نیاز به تعویض برخی از قطعات که از کار افتاده اند سبب افزایش بازدهی استفاده از یو پی اس و باتری ها می گردد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه یو پی اس و باتری به خصوص یو پی اس apc و mge خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights