مشخصات یو پی اس APC چه مواردی است :

یو پی اس apc و موارد ایمنی

مشخصات یو پی اس APC :

مشخصات یو پی اس APC شامل مواردی است که در اینجا به بررسی آن می پردازیم با ما همراه باشید.منبع تغذیه بی وقفه یا یو پی اس دستگاهی است که جریان برق مورد نیاز جهت تجهیزات برقی را در هنگام قطع شدن برق در اختیار آن قرار می دهد. و آن را تامین می نماید. بعد از آنکه جریان برق شهری مجددا متصل گردید. یو پی اس وظیفه ایجاد ثبات و تنظیم ولتاژ برق شبکه را بر عهده دارد. به عبارتی دیگر در وسایل حساس سبب جلوگیری از ایجاد نویز و اختلال می گردد.

یو پی اس APC و کاربرد

UPS دستگاهی جهت ذخیره برق 220 ولت است. که در صورتی که قطعی برق ایجاد گردد. برق مورد نیاز دستگاه های حساس و برقی را تامین می نماید.یو پی اس یک سیستم تامین برق در کاربری های مختلف است. که سیستم های اداری مجهز به وسایل برقی حساس و رایانه های خانگی و در تمامی موقعیت هایی که دارای وسایل برقی خاص می باشند یو پی اس لازم است.

مشخصات یو پی اس APC

طراحی UPS :

طراحی یو پی اس ها به گونه ای در نظر گرفته شده است. که مانع از شوک ایجاد شده در هنگام قطع برق می گردد. در نتیجه خرابی ناشی از قطع برق و از دست دادن یکباره برق در زمان قطع شدن برق در سیستم ها ایجاد نمی گردد.

در مدل های صنعتی معمولا از باتری با ظرفیت بالا استفاده می شود تا تایم مورد نظر جهت استفاده طولانی تر گردد.یو پی اس هایی که بزرگ تر هستند. دارای توان بیشتر و کیفیت برق خروجی بالاتری می باشند.

 

یو پی اس MGE و انواع آن

 

به دلیل سینوسی بودن نمودار خروجی UPS می توان این نتیجه را حاصل کرد که در زمان نوسانات برق و تغییر ولتاژ بایستی از آن استفاده نمود.

مشخصات فنی UPS:

استفاده کردن از یو پی اس و ظرفیت آن برای مدت زمان کمی می باشد.برای اینکه بتوان با اطمینان خاطر از صفحه باز مانده و در حال کار در زمان قطع برق خارج شد استفاده از UPS بسیار متناسب است.

 

به طور کلی انواع متفاوتی از یو پی اس ها وجود دارد. که روش کار متفاوتی دارند ولی در انتها ذخیره کردن انرژی الکتریکی و تامین کردن آن هدف همه آنها می باشد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس و تهیه لوازم یدکی مورد نیاز خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کافی بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights