عملکرد یو پی اس APC به چه شکلی می باشد :

یو پی اس apc و محل

عملکرد یو پی اس APC :

عملکرد یو پی اس APC بسیار اساسی و مهم می باشد که در اینجا به شرح آن می پردازیم.نام دیگر UPS منبع تغذیه بی وقفه می باشد. که همان برق اضطراری را در زمان قطع شدن برق جهت استفاده تجهیزات متصله به خود تامین می نماید.

عملکرد یو پی اس APC

به عبارتی دیگر این وسیله دستگاهی الکتریکی می باشد. که در زمانی که منبع برق ورودی شبکه قطع می شود برق اضطراری را به بار تحویل می نماید.UPS علاوه بر تامین برق وسایل حساس سبب ایجاد پایداری و ثبات در میزان ولتاژ می گردد. همچنین از ایجاد نویز در لوازم نیز جلوگیری می کند.یو پی اس سبب ایجاد کمک بسیار بزرگ در آنلاین بودن برنامه های حساس می نماید.

یو پی اس apc و استفاده

تفاوت UPS و ژنراتور:

یو پی اس با ژنراتور دارای تفاوت می باشد. چراکه از قطع برق به وسیله یک یا چند باتری متصل و مدارالکترونیکی مرتبط جهت کاربرانی که از برق کمتری استفاده می نمایند. و یا با استفاده از ژنراتور برای افرادی که از جریان برق بیشتری استفاده می کنند.بهره مند می گردند.اکثر منابع انرژی دارای زمان نسبتا کوتاهی در عملکرد باتری ها هستند.

عملکرد یو پی اس APC

باتری UPS:

مدت زمان حدودی 5 تا 15 دقیقه بعد از قطع شدن جریان برق توسط باتری به افراد داده می شود. تا ذخیره اطلاعات و داده های مهم صورت پذیرد. و با خیالی آسوده از برنامه خود خارج شوند. قبل از آنکه منبع انرژی باتری UPS رو به پایان رود.

داشتن یو پی اسAPC

انواع باتری یو پی اس شامل باتری نیکل کادمیوم و باتری لیتیوم یون و سیلور آلکالین و اسید سرب می باشد.هرکدام از باتری ها براساس ساختار و ترکیب متفاوتی که دارند. دارای مزایا و معایبی هستند. مناسب ترین و با کیفیت ترین باتری ای که در یو پی اس استفاده می گردد. باتری سرب اسید می باشد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس و تعمیرات آن خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights