سرویس و تعمیر یو پی اس APC به چه شکلی انجام می پذیرد:

سرویس و تعمیر یو پی اس APC

سرویس و تعمیر یو پی اس APC :

سرویس و تعمیر یو پی اس APC بایستی توسط افراد متخصص در زمینه یو پی اس صورت پذیرد. که نیروهای فنی ما در شرکت آروند آویژه در این رابطه فعالیت بسیار درخشان و خوبی دارند. با اطلاعاتی کامل به تعمیر یو پی اس شما می پردازند.

تعمیر یو پی اس APC

انجام نگهداری و سرویس یو پی اس:

تست یو پی اس بایستی به درستی صورت پذیرد چرا که در صورت انجام نادرست این عمل سبب خسارات زیادی می گردد. و حتی سبب تعویض یو پی اس می شود.هنگامی که یو پی اس شروع به کار می کند به این معنا نیست که یو پی اس در حال انجام عملیات است پس بایستی تست یو پی اس ها را با تجهیزات و باتری مربوطه آن دوباره انجام دهیم.

تعمیرات یو پی اس APC
تعمیر و سرویس ظاهری یو پی اس:

یک اتصال کوچک سبب بالارفتن دما می شود که در اسکنر مادون قرمز نشان داده می شود. پس بایستی تمامی اتصالات تست و مورد بررسی قرار گیرد. دمای بالا و خازن ها و دیودها و تخته های درایو و اینورترها می توان با اسکنر مادون قرمز بررسی نمود.

سرویس و تعمیر یو پی اس APC

انجام تنظیمات حفاظت:

برای تست تنظیمات حفاظت با انجامشبیه سازی وضعیت آلارم افراد متخصص می توانند تنظیمات حفاظتی را برای راه اندازی کردن یو پی اس بررسی نمایند. در صورت خارج از کالیبراسیون بودن سیستم UPS امکان تاثیر بر عملکرد سیستم وجود دارد. با انجام انتقال باتری به یو پی اس می توان اطمینان یافت که دشارژ باتری مدت طولانی انجام می شود. اگر افت ولتاژ باتری صورت گیرد برای ادامه کار جریان زیاد می شود. و وقتی جریان شدت بگیرد سبب افزایش دما می شود.

سرویس و تعمیر یو پی اس APC

شرکت آروند آویژه پارسیان با داشتن نیروهای متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیر و سرویس و نگهداری انواع یو پی اس ها به خصوص یو پی اس های APC  و MGE همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. در صورت نیاز به مشاوره در زمینه یو پی اس با متخصصان ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights