سرویس، نگهداری و تعمیر یو پی اس MGE به چه صورت است:

سرویس، نگهداری و تعمیر یو پی اس MGE

سرویس، نگهداری و تعمیر یو پی اس MGE :

سرویس، نگهداری و تعمیر یو پی اس MGE فرآیندی است که توسط افراد متخصص شکل می گیرد. انجام تست یو پی اس MGE اگر به درستی انجام نپذیرد. سبب ایجاد یک فرآیند خطرناک و بسیار پیچیده می گردد. در تست کردن UPS ها بایستی فیوزها و مدارهای چاپی و خازن ها و … مورد تست و بازدید قرار گیرند. وقتی یو پی اس شروع به کار می کند به این معنی نمی باشد که کاملا درست است. و قابل اطمینان برای ادامه روند انجام کار بلکه بایستی تست یو پی اس را با باتری مربوطه و تجهیزاتی که در یو پی اس مورد استفاده قرار می گیرد انجام بدهیم.
در ذیل بعضی از بررسی های جهت سرویس یو پی اس را آورده اییم:

سرویس، نگهداری و تعمیر یو پی اس MGE

فیلترهای یو پی اس MGE:

هر دستگاه UPS دارای سه فیلتر می باشد: ورودی – خروجی و رکتی فایر.برای از بین بردن موج های اضافی در مقاومت و خازن و سلف این فیلترها تنظیم می گردند. سلف های معیوب معمولا توسط اسکن های حرارتی نشان داده می شوند .هنگامی که خازن ها بیش از توان خود تحت فشار قرار بگیرد و یا طولانی مدت خشک بماند در معرض انقباض قرار می گیرد. صدها خازن در یو پی اس های سه فاز به شکل سری قرار دارد. پس تشخیص اینکه خازنی معیوب می باشد و دچار مشکل شده است کمی سخت و زمان بر است.

سرویس، نگهداری و تعمیر یو پی اس MGE

تست کردن خطای ماژول:

سیستم های چند رسانه ای نیز باید تست گردند تا این اطمینان حاصل گردد. که در صورت خرابی یک ماژول سیستم به حفظ بار حساس ادامه می دهد.
با ایجاد بار کامل یک ماژول باید به شکل معیوب شبیه سازی بشود. بدون ایجاد نوسان ولتاژ و فرکانسی که به وسیله اسیلوسکوپ ضبط می شود سیستم باید ادامه بار را به انجام برساند.هر ماژول به راحتی مورد تست قرار می گیرد و در صورتی سیستم به بای پس انتقال پیدا می کند که خرابی همه ماژول ها صورت پذیرد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس MGE خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد در صورت نیاز به هر مشاوره ای می توانید با مشاوران ما تماس نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights