رکتیفایر در هووآوی یو پی اس چگونه عمل می کند :

رکتیفایر در هووآوی یو پی اس

رکتیفایر در هووآوی یو پی اس :

رکتیفایر در هووآوی یو پی اس دارای ویژگی های عملکردی است. که در اینجا به شرح آن می پردازیم. در سال 1987 شرکت هووآوی تاسیس گردید. بیشتر از 180000 فرد در این شرکت به استخدام درآمدند و این عدد بیانگر بزرگ بودن این کمپانی در تولید یو پی اس می باشد. هووآوی در بیشتر از 170 منطقه و کشور در دنیا به فعالیت می پردازد. نوآوری بر نیازهای مشتری تمرکز هووآوی است. سرمایه گذاری این شرکت بر تحقیقات پایه ای می باشد. و بر پیشرفت های تکنولوژیکی نیز متمرکز است. که سبب حرکت جهان به جلو می شود. توسعه دهندگان و محققان huawei بر دنیای علم و تکنولوژی گام بر می دارند و با استفاده از امکانات و تجهیزات بسیار به تولید علم در راستای تولید محصول این شرکت پرداخته است. با روش های بسیار پیشرفته یو پی اس های هووآوی تولید می گردند. که بسیار با کیفیت و قابل اعتماد هستند.

یو پی اس هووآوی و بررسی

کارایی HUAWEI UPS:

در هنگامی که برق شهری قطع می گردد بدون زمانی توقف و بلافاصله برق یو پی اس وارد مدار شده و سبب تامین انرژی لازم مصرفی می گردد که این ها از کارایی یو پی اس است. در این هنگام به گونه ای انرژی تامین می شود که حتی به ریست یا خاموش کردن دستگاه در حال استفاده نمی باشد. حفاظت از وسایل الکتریکی در برابر نوسانات از وظایف یو پی اس است. از ایجاد عقب افتادگی و تعمیرات نیز یو پی اس ممانعت به عمل می آورد. ایجاد ثبات جریان برق تقویتی علاوه بر حفاظت از دستگاه های الکتریکی حساس نیز توسط UPS صورت می گیرد. که سبب کمک به آنلاین بودن برنامه های حساس می شود.

 

یو پی اس huawei و سیستم های

بخش های تشکیل دهنده UPS:

-رکتیفایر یا یکسو کننده شارژر
-باتری
-کلید غیرهادی (سوئیچ)
اینورتر یا مبدل دی سی به AC

اصول کار یک یو پی اس :

در ساده ترین ساختار یک یو پی اس اصول آن به این شکل است که در حالت معمول بار از ورودی AC تغذیه می نماید و با یکسوسازی ورودی AC بوسیله شارژر و تبدیل نمودن آن به جریان دی سی باتری را شارژ می نماید. در صورتی که ورودی AC قطع گردد و یا مناسب نباشد اینورتر با ایجاد تبدیل ولتاژ دی سی باتری به برق ای سی ولتاژ بار را بدون وقفه ای در کار تامین می نماید.

یو پی اس هووآوی و موارد

رکتیفایر :

یکسو کننده یا رکتیفایر به دستگاهی می گویند که جریان متناوب ای سی را به شکلی دوره ای با معکوس کردن جهت سبب تبدیل نمودن جریان به جریان مستقیم دی سی تبدیل می نماید. دیود رکتیفایر ، IGBT رکتیفایر و نریستور و … انواع RECTIFIER ها می باشند. از معروف ترین آنها می توان به دیود رکتیفایر اشاره کرد. به بیانی دیگر این دستگاه به مانند شیر یک طرفه است. چرا که شیرآب سبب جریان یافت آب در یک مسیر می گردد.

یو پی اس هووآوی و تعمیر

کاربرد RECTIFIER:

جریان های متناوبی که در دو جهت در یک مدار به شکل متناوب حرکت می کند. را بوسیله رکتیفایر می توان به جریان مستقیم تبدیل نمود. که تنها در یک جهت حرکت نماید. چرا که برخی از وسایل به برق دی سی جهت کار کردن نیاز دارند. در گرم کن های القایی از این وسیله جهت افزایش فرکانس برق اصلی در آن از رکتیفایر استفاده می کنند.
شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های APC و MGE و هووآوی دارای خدمات بسیار جامعی است در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights