دلیل خرابی MGE UPS و خاموش شدن آن چیست :

دلیل خرابی MGE UPS

دلیل خرابی MGE UPS :

دلیل خرابی MGE UPS و خاموش شدن یکباره آن مواردی است که در اینجا درباره آن خواهیم گفت با ما همراه باشید.از اساسی ترین و مهم ترین دستگاه هایی که جهت تولید و انتقال توان الکتریکی استفاده می شود. یو پی اس می باشد.در بخش صنعت استفاده از یو پی اس از اهمیت ویژه ای برخوردار است.یو پی اس یا منبع تغذیه بدون وقفه بر حسب ظرفیت باتری های خود و ساختاری که دارد جریان برق فشار قوی توسط اینورتر تبدیل به جریان باری کوچک می گردد. و سبب می گردد تا به مصرف تجهیزات برساند.یو پی اس ها به نام منبع تغذیه بدون وقفه هستند که جریان را بدون ایجاد هیچ وقفه ای ذخیره و انتقال می دهند.

دلیل خرابی MGE UPS

از جمله مشکلاتی که برای دستگاه ها و تجهیزات برقی ایجاد می گردد. و معمولا در باتری های تجهیزات الکترونیکی بیشتر می باشد. خرابی و خاموش شدن یکباره و ناگهانی یو پی اس ها می باشد.که این خاموشی به دلایل و عوامل متفاوتی بستگی دارد که اتصال نادرست و دشارژ شدن یکی از این عوامل است.

دلیل خرابی MGE UPS

عدم کارکرد درست UPS:

از مشکلاتی که ممکن است بعد از مدتی استفاده از یو پی اس و عدم رعایت کردن برخی موارد با آن روبه رو شویم. کارکرد نا متعارف و نادرست یو پی اس است.به طورکلی UPS ها از هر برند و نوعی که باشند. دارای ساختاری هستند که عمر آنها بین 4 تا 5 سال به طول می انجامد. و معمولا کمتر پیش می آید که دچار خرابی و مشکلی قبل از این مدت زمان گردد.

تعمیر یو پی اس MGE

یو پی اس به جهت دارا بودن بردهای هوشمند و اتصالات زیادی که دارد. در میان باتری ها و مدار از زمان اولین اتصال آغاز به تبدیل و ذخیره توان زیادی از جریان فشار قوی می نماید. تا اینکه باتری به شکل کامل پر شد و انرژی در آن ذخیره گردد.کیفیت اتصالات و شرایط نگهداری باعث ایجاد خطا و خرابی می گردد.

روشن شدن چراغ قرمز روی یو پی اس هانشان از خرابی و عدم کارکرد درست بخشی از یو پی اس که در ادامه به آن می پردازیم .

که این قرمز شدن و آلارم ها به چه دلایلی است.

-پورت خروجی بدون اتصال می باشد.
-چراغ هشدار روش می باشد.
باتری ها کامل شارژ نشده اند.
-یو پی اس بعد از جدا شدن از منبع اصلی خاموش شده است.
-اعلان تعویض باتری و نمایش آن.
-ایجاد خوردگی یا اکسید شدن در اتصالات.
-راندمان و توان خروجی دستگاه کاهش یافته است.

MGE Galaxy 5500 80kVA

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه یو پی اس و سرویس و نگهداری آن خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. که در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه می توانید با متخصصان ما تماس نمایید و از اطلاعاتی کافی بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights