حفاظت یو پی اس APC به چه شکلی انجام می پذیرد :

حفاظت یو پی اس APC

حفاظت یو پی اس APC :

حفاظت یو پی اس APC امری تخصصی و بسیار مهم است که توسط افراد حرفه ای و متخصص در این امر صورت می پذیرد. در این مقاله به این موضوع می پردازیم.

حفاظت یو پی اس APC

تعمیر کردن یو پی اس فرآیندی پیشگیرانه در جهت جلوگیری از خرابی یک یو پی اس می باشد. بررسی و تعمیر یو پی اس سبب جلوگیری از مشکلات آن می شود و باعث راه اندازی شبکه می گردد. در مورد هر یو پی اس بایستی فرآیندهای تشخیص و عیب یابی کردن صورت پذیرد.

شارژ کردن باتری ups

سرویس و نگهداری یو پی اس :

جهت جلوگیری کردن از ایجاد مشکلات در سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری یو پی اس ها بهتر است. سویس نگهداری از آنها صورت پذیرد. همچنین جهت پیشگیری کردن از خرابی دستگاه یو پی اس و مشکلاتی که در زمان تعمیر کردن ایجاد می گردد. و در زمان نبود برق اضطراری در زمان تعمیر پیش می آید بهتر است سرویس و نگهداری دوره ای از یو پی اس انجام پذیرد.

حفاظت یو پی اس APC

تست سلامت باتری ها :

قبل از اینکه باتری ها را مورد بررسی قرار دهیم. بهتر است یو پی اس ها را مورد بررسی قرار دهیم. تا از سالم بودن و یا نیاز به تعمیرات آن اطلاع یابیم.جهت تست UPS بهترین راه این است. که جریان برق شهری را قطع نماییم که اگر یو پی اس توانست برق را تامین نماید. یعنی سالم است. اگر یو پی اس قادر به تامین برق نبود و یا فقط مدتی کوتاه می توانست برق را در مدار ایجاد نماید. نشانگر خرابی آن است که بایستی تعمیر گردد. دلیل این امر این است که باتری ها پس از گذشت مدت زمانی توان خود را جهت نگهداری جریان از دست می دهند. و نمی توانند جریان بیشتری در خود نگه دارند. روشی دیگر جهت تست باتری ها استفاده از دستگاه تستر باتری می باشد.

حفاظت یو پی اس APC

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه تعمیرات و سرویس و نگهداری یو پی اس خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه با متخصصان ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره ای کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights