تولید یو پی اس APC به چه منظوری و در کجا انجام می گیرد:

کارکرد یو پی اس apc

تولید یو پی اس APC :

تولید یو پی اس APC توسط اشنایدر الکتریک که تولید کننده منبع تغذیه بدون وقفه می باشد. و همچنین محصولات مورد استفاده در مراکز داده و لوازم جانبی الکترونیک صورت می پذیرد. اشنایدر الکتریک در سال 2007 APC را مورد خریداری قرار داد و با یو پی اس MGE SYSTEMS آن را ترکیب نمود تا در اشنایدر الکتریک واحد تجاری انرژی و خدمات خنک کننده حیاتی تشکیل گردید. اشنایدر الکتریک در سال 2007 درآمد 3.5 میلیارد دلاری را ثبت نمود. و در فوریه 2007 زمانی که این شرکت را خریداری کرد. عضوی از فهرست 500 S&P که از بزرگترین شرکت های سهامی عام در آمریکا شد. ای پی سی در سال 2011 به یک برند محصول توسط شرکت اشنایدر الکتریک تبدیل شد و این در حالی بود که این شرکت به عنوان واحد تجاری IT اشنایدر الکتریک تغییر نام داده بود.

یو پی اس APC:

از جمله برندهای یو پی اس APC می باشد. به عنوان استاندارد صنعتی برای زیرساخت های حفاظت از برق نزدیک به چهل سال است که این یو پی اس ای پی سی شناخته شده است. APS UPS به عنوان یک پیشرو در صنعت می باشد. که به همراه سایر شرکای فناوری اطلاعات یک سیستم قابل اعتماد و دسترسی می باشد.

نحوه کار یو پی اس APC

یو پی اس apc برای چه شغل هایی مناسب می باشد :

شرکت apc بر این اعتقاد باور دارند. که در هر کار تجاری وجود یو پی اس بسیار موفقیت آمیز خواهد بود. و در هر زمان و مکان مانع از قطعی برق می گردد. یو پی اس ای پی سی یکی از پیشروان صنعت در زیرساخت های فیزیکی و نرم افزاری به شمار می آید. که سبب کمک به روشن نگه داشتن برق می شود. پس وجود آن در تمامی مشاغل که نیاز واقعی به برق دارند الزامی است.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه یو پی اس و سرویس و نگهداری و خرید آن خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights