تعمیر یو‌ پی اس های MGE

تعمیر یو‌ پی اس های MGE

تعمیر یو‌ پی اس های MGE، معمولا زمانی اتفاق می افتد. که این یو پی اس ها دچار مشکل شده باشند. اما بهتر است پیش از آن که با نحوه تعمیر این یو پی اس ها آشنا شوید، انواع مختلف آن ها را شناسایی کنید.

در این مطلب آروند آویژه شما را در شناخت بیش تر و بهتر این یو پی اس ها یاری خواهد کرد.

درباره یو‌ پی اس های MGE

شرکت یو پی اس ام جی ای، یکی از تولید کنندگان موفق در زمینه یو پی اس می باشد. محصولات این شرکت در سه گروه اصلی MGE Galaxy 3500، MGE Galaxy 4000, MGE Galaxy 5000, MGE Galaxy PW و گروه محصولات MGE EPS 7000 and MGE EPS 8000  قابل ارائه می باشند.

تاریخچه شرکت تولید کننده یو پی اس ام جی ای

این شرکت در سال 2007 میلادی توسط شرکت EATON خریداری شد. سپس شرکت ایتون به اولین تولید کننده یو پی اس تک فاز در جهان تبدیل گردید.

پس از ان شرکت یو پی اس APC در سال 2010 میلادی نسبت به خرید کل سهان شرکت ام جی ای اقدام کرد. اکنون یو پی اس های شرکت MGE در مجموعه شرکت های اشنایدر الکتریک و APC تولید می شود.

همین طور به عنوان یکی از پر فروش ترین یو پی اس های کشور آمریکا و اروپا به شمار می آیند. 

یو پی اس ام جی ای (صنعتی و سه فاز)

یو پی اس های صنعتی ام جی ای، با توان های 20 کیلو ولت آمپر تا 1200 کیلو ولت آمپر تولید می شوند. که با ورودی سه فاز 380 ولت و 415 ولت و فرکانش 50 تا 60 هرتز، کاملا تطابق دارند.

معرفی مدل های یو پی اس ام جی ای

یو پی اس 3000 MGE Galaxy

3000 MGE Galaxy یکی از اولین یو پی اس های مناسب برای مرکز داده ها در جهان است. که سیستم برق اضطراری را به شکل خلاصه. در جهت برنامه های کاربردی سطح متوسط شرکت طراحی شده است.

 خانواده این نوع از یو پی اس ها، شامل واجد های موجود در قدرت از 10 کیلو وات تا 30 کیاو وات می باشد. و سازگاری مناسب و مطلوبی با بار های انواع کامپیوتر غیر خطی، دارند. ضمن این که این یو پی اس ها در همین جهت بهینه سازی شده اند.

یو پی اس MGE Galaxy 3500

حفاظت سه فاز فشرده با بهره وری عالی و راندمان بهینه ای، بالخص برای مراکز داده کوچک و نیاز به محیط های صنعتی سازگار می باشد.

این یو پی اس ها با سیستم باتری ماژولار دارای حفاظتی قدرتمند در جهت ورودی و خروجی 208 ولت در محدوده ولتاژی مشخص می باشد.

یو پی اس MGE Galaxy 4000

این نوع از یو پی اس های ام جی اس، داراح فاظت قدرت سه فاز قوی در جهت مراکز داده و نرم افزار های صنعتی می باشند.

سازگاری و قابلیت پذیری خط تولید محصولات گلکسی ام جی اس، با مقادیر قدرت از ولتاژ های مناسب و ولتاژ ورودی 3 فاز 480 ولت، 400 ولت، 208 ولت و 600 ولت بی نظیر می باشد.

یو پی اس MGE GALAXY 5000

این دسته از یو پی اس های ام جی ای، به شما تکنولوژی را ارائه می دهد. چرا که می توانند عملکرد و قابلیت اطمینان را افزایش دهند.

تکنولوژی آنلاین به طور کامل جدا سازی و محافظت در برابر همه اختلالات کیفیت قدرت می باشد. مدیریت هارمونیک اجازه می دهد تا نصب و راه اندازی سازگار و تنظیمات انعطاف پذیر برای طرح های پر تلاش فراهم شود.

یو پی اس MGE EPS 7000

حفاظت از قدرت یو پی اس 3 فاز ام جی ای ای پی اس 7000 به شکلی خاص برای پاسخگویی به نیاز های مراکز داده در سطح های متوسط و بزرگ، ساختمان ها. و محیط های بحرانی ماموریت طراحی شده و کاملا مناسب می باشند.

این نوع از یو پی اس ها مدیر UPS برتر با امکانات کامل دسترسی راحت به جلو و تمامی موارد مهم اجزای قابل استفاده را برای شما در عرض چند دقیقه فراهم می کنند.

یو پی اس MGE Comet

این نوع از یو پی اس ها دارای حفاظت عملکرد 3 فاز برای کاربرد های صنعتی. کنترل خودکار و فرآیند های تولید محرانی می باشند.

Comet در جهت حفاظت از تجهیزاتی که از حساسیت بالایی نسبت به رابط برخوردار هستند. و از طریق فناوری دو برابر تبدیل در خط، فیلتر دوگانه در ورودی و خروجی ارائه می دهند.

این یو پی اس ها در جهت محافظت در برابر تداخل رادیویی برق. مورد محافظت قرار می گیرند.

یو پی اس MGE EPS 8000

این نوع از یو پی اس ها، می توانند قدرت 3 فاز حفاظت را ارائه دهند. همین طور به عنوان یک انتخاب اصلی برای بازار مراکز داده به شمار می آیند. لازم به ذکر است که این یو پی اس ها، از 555 کیلو وات تا 1125 کیلو وات را تنها در یک جعبه جای داده اند.

۱ دیدگاه برای “تعمیر یو‌ پی اس های MGE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights