تعمیر و سرویس یو پی اسMGE چگونه انجام می گیرد:

تعمیر و سرویس یو پی اسMGE

تعمیر و سرویس یو پی اسMGE :

تعمیر و سرویس یو پی اسMGE امری تخصصی است که نیازمند افرادی است. که در این راستا فعالیتهای فنی را انجام دهند. شرکت آروند آویژه پارسیان با داشتن افراد حرفه ای در زمینه سرویس یو پی اس همواره در این راستا عملکردی مناسب را دارند.

یو پی اس MGE:

شرکت ایتون در سال 2007 شرکت تولیدی یو پی اسMGE را خریداری کرد. و به اولین تولید کننده UPS های تک فاز در جهان شرکت ایتون تبدیل گردید.در سال 2010 شرکت یو پی اسAPC همه سهام شرکت یو پی اسMGE را خریداری کرد. و به بزرگترین تامین کننده UPS در آن سال در جهان تبدیل گردید.

یو پی اس های شرکت mge که هم اکنون در مجموعه شرکت های ای پی سی و اشنایدر الکتریک تولید می گردند. از لحاظ کیفیتی از کیفیت بالا و ضریب عملکردی خوبی برخوردارند و جز پرفروش ترین یو پی اس های آمریکا و اروپا هستند.

MGE Galaxy 5500 80kVA

یو پی اس یک منبع برق اضطراری است. که در صورت قطع برق شهری به هر دلیلی وارد مدار می شوند. و برق مصرفی را تامین می نمایند. به شکلی که نیازی به خاموش شدن و یا دوباره استارت کردن دستگاه نگردد.

یو پی اس ها عموما تجهیزات برقی را در برابر نویز ها و خطرات ناشی از قطعی برق حفاظت می نمایند. و معمولا دارای کابین باتری هستند که تغذیه خروجی خود را از این کابین ها تامین می نمایند.

این کابین ها دارای آمپری هستند که مدت زمان کارکردی یو پی اس را تعیین می نماید. از آنجا که هر وسیله ای به سرویس و تعمیر کردن نیازمند است. یو پی اس ها نیز خارج از این سیستم نیستند و نیاز به سرویس دوره ای دارند تا در صورت وجود مشکلی رفع گردد و قبل از ایجاد خسارات از آنها پیشگیری نمایند.

mge-galaxy 5500-120kva

تعمیرات یو پی اس:

بخش هایی از یو پی اس که ممکن است دچار مشکل گردند و نیاز به تعمیر یابند عبارتند از :

  • – ممکن است بخش شارژر یو پی اس دچار مشکل گردیده باشد.
  • ممکن است ولتاژ گیری ضعیف عمل کرده باشد .
  • ممکن است باتری یو پی اس دچار مشکلاتی شده باشد. که تمامی اینها نیاز به تعمیر و سرویس کردن دارند.

متخصصین ما در شرکت آروند آویژه پارسیان با داشتن تخصص کافی به درستی مشکل یو پی اس را تشخیص می دهند. و سعی در رفع آن دارند در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه با مشاوران ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights