تعمیر و سرویس یو پی اس APC چگونه می باشد :

تعمیر و سرویس یو پی اس APC

تعمیر و سرویس یو پی اس APC :

تعمیر و سرویس یو پی اس APC یک فعالیت کاملا تخصصی و حرفه ای می باشد. که بایستی توسط افراد متخصص در این امر انجام پذیرد. شرکت آروند آویژه پارسیان با داشتن نیروهای متخصص و فنی که دارد همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

تعمیر و سرویس یو پی اس APC

تعمیرات یو پی اس APC:

از جمله شاخه های بسیار مهم و تخصصی در زمینه UPS. سرویس و تعمیرات یو پی اسAPC می باشد. چرا که با افزایش تکنولوژی و پیشرفت در زمینه یو پی اس همواره روزانه به توانایی ها و میزان امکانات موجود در یو پی اس ها افزوده می گردد. به همین دلیل با رشد این امکانات نیاز به علم در زمینه تعمیر و سرویس UPS نیز بسیار مهم اساسی است. چرا که تعویض یو پی اس همواره، نیازمند هزینه های بسیار بیشتری نسبت به سرویس و نگهداری و تعمیر سالانه می باشد.

تعمیرکردن یو پی اس APC

APC یو پی اس:

یو پی اس یا منبع تغذیه اضطراری با جلوگیری از قطع برق در سازمان ها و بیمارستان ها. و مکان های نیازمند به برق بدون قطعی دستگاهی بسیار با اهمیت است.به جز سری SRT و RT واحدهای یو پی اس. سیستم های یو پی اس به شکل خط تعاملی می باشند. که دارای یک کارت رابط اختیاری می باشد. که وظیفه اتصال شبکه و نظارت بر رطوبت و حرارت را برعهده دارد. و اینورتر های خود را در زمانی که در شبکه برق شبکه قطع شده است فعال می نماید.

تعمیر و سرویس یو پی اس APC

UPS های آماده به کار:

برای اینکه یو پی اس مشکل را تشخیص دهد به IT اجازه داده می شود. تا برق را اجرا نماید. در برخی از یو پی اس های آماده به کار جهت ایجاد تهویه قدرت محدود شده دستگاه های دیگر و ترانسفورماتورها را ترکیب می کنند.

تعمیرونگهداری یو پی اسAPC

یو پی اس های خط تعاملی:

در این یو پی اس ها قبل از عبور ولتاژ در دستگاه ولتاژ ورودی بالا و پایین برق را برای حفاظت از تجهیزات تنظیم می نمایند. این مدل از یو پی اس ها هم مانند یو پی اس های آماده به کار از باتری های خود جهت حفاظت از اختلالات فرکانس استفاده می نمایند.

تعمیر و سرویس هر مدل از یو پی اس ها نیازمند به تخصص خاص خود دارد. که در شرکت آروند آویژه پارسیان این تعمیرات و سرویس و بازدید یو پی اس های APC توسط متخصصان فنی صورت می پذیرد. در صورت نیاز به مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. و از اطلاعاتی جامع بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights