huawei ups و data center :

یو پی اس هووآوی و اهمیت

huawei ups و data center :

huawei ups و data center دارای ویژگی هایی هستند که به اختصار به شرح آنها می پردازیم. شرکت هووآوی از پیشگامان جهانی در ارائه زیرساخت فناوری اطلاعات و ارتباطات یا همان ict, ابزارهای هوشمند و … می باشد. این شرکت در چهار حوزه شبکه های مخابراتی و فناوری اطلاعات و خدمات ابری و دستگاه های هوشمند به فرآیند دیجیتالی کردن زندگی افراد در سازمان ها و خانه ها جهت رسیدن به دنیایی کاملا هوشمند و متصل می پردازد. از محصولاتی که این شرکت به تولید آن می پردازد یو پی اس و باتری یو پی اس می باشد.

هووآوی یو پی اس و بررسی

تاریخچه هووآوی :

این شرکت در سال 1987 تاسیس گردیده است. و شرکتی خصوصی محسوب می گردد. بیش از 180000 کارمند توسط این شرکت به استخدام درآمده اند. که این رقم سبب تبدیل آن به بزرگترین شرکت های فعال در زمینه تولید یو پی اس گشته است. شرکت هووآوی در 170 کشور و منطقه در سراسر جهان به فعالیت می پردازد.
این شرکت بر نوآوری بر نیازهای مشتری تمرکز دارد. در تحقیقات پایه ای این شرکت به سرمایه گذاری می پردازد. و بر پیشرفت های تکنولوژیکی تمرکز دارد که سبب جلوبردن جهان به این سمت گشته است. این شرکت با بهره گیری از تجهیزات و امکانات بسیاری اقدام به تولید علم در راستای تولید محصول می پردازد. یو پی اس های این شرکت با پیشرفته ترین روش ها تولید می گردد. کیفیت بالایی دارد و قابلیت اطمینان بالایی دارد.

huawei ups و data center

باتری مخصوص huawei ups :

طول عمر باتری ها معمولا متفاوت است. باتری های نیکل کادمیوم طول عمر بیشتری دارند. که در صورتی اینگونه می باشد که سرویس و نگهداری آن به درستی صورت گیرد. اما به دلیل قیمت بالای آن کمتر استفاده می گردد. باتری سرب اسید با در پوش باز و قیمت کمتر دارای طول عمر متوسط بوده است و به سرویس و نگهداری نیاز دارد. سرب اسید بهترین نوع این باتری ها است. که نیاز به سرویس و نگهداری ندارد. دارای طول عمر 4 سال به بالا می باشد. که امروزه با طول عمر بالای ده سال نیز تولید می شوند. توجه به نکات گفته شده در انتخاب باتری بسیار مهم است.

یو پی اس و موارد

دیتا سنتر :

برای اینکه اطلاعاتی که روزانه در اپلیکیشن ها و سایت ها و ولاگ ها همواره در دسترس باشند. بایستی در مکان های تجهیز شده و آنلاین ذخیره و حفظ گردند. به این نقاط که اطلاعات تعداد زیادی از سایت ها و سیستم ها در آنجا نگهداری می شوند و در دسترسی افراد و مصرف کننده ها قرار می گیرد دیتاسنتر گفته می شود. با ایجاد زمینه های لازمه هر کشوری قادر است تا data center خود را گسترش بدهد. و این امر سبب زیاد شدن امنیت و سرعت انتقال می گردد.

هووآوی یو پی اس و دیتاسنتر :

تجهیزات الکترونیکی و امنیتی و ارتباطی data center نام دارند. که برای پشتیبانی کردن و نگهداری از انواع سیستم های تحت شبکه به کار می رود.

 

سیستم خنک کننده مراکز داده

ضرورت ups برای دیتا سنتر :

محل ذخیره اطلاعات بسیار مهم وبسایت و سیستم ها در این بخش است. اگر سرور حتی بخشی از سیستم مرکز داده از دسترسی خارج شود سبب عدم رضایت کاربران می گردد. در دیتاسنترها قطع برق به طور ناگهانی بسیار ناخوشایند است. که در اینجا وجود یو پی اس عاملی مهم محسوب می شود تا انرژی و برق لازمه برای جلوگیری از خاموشی سرورها را تامین نماید. حساسیت قطعات و بردهای درون هر سرور به نوسانات و تغییرات ولتاژی نیز این امکان را فراهم می کند که اگر تامین بی وقفه انرژی و برق سالم برای آنها صورت نگیرد. موجب آسیب و خرابی می گردد.

ups انتخابی برای دیتاسنتر :

برای دیتاسنتری ها سیستم های یو پی اس آنلاین مورد بسیار خوبی است. به این دلیل که این یو پی اس صنعتی جهت توان بالاتر از 10kw استفاده می گردد. و تجهیزات حساس از آنها استفاده می کنند.در هنگام تبدیل جریان از dc به ac  شارژ باتری انجام می شود. همواره باتری ها با اینورترها در ارتباط می باشند. و بین تجهیزات الکتریکی و برق شهری جریانی از برق ایجاد می گردد.

یوپی اس اتاق سرور و دیتاسنتر

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و mge و هووآوی دارای خدمات بسیار جامعی است در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights