HUAWEI UPS و شبکه های کامپیوتری :

huawei ups و data center

HUAWEI UPS و شبکه های کامپیوتری :

HUAWEI UPS و شبکه های کامپیوتری در تعامل با یکدیگر هستند. با اتصال تعدادی تجهیزات شبکه و رایانه بوسیله روش های متفاوت شبکه های کامپیوتری ایجاد می شوند. این شبکه های کامپیوتری با اشتراک گذاری و ارسال داده ها و اطلاعات میان کاربران شبکه هدف خود از تشکیل شدن را به سرانجام می رسانند. تعدادی از وسایل و مجموعه های کامپیوتری که دارای اتصال به یکدیگر هستند باعث ایجاد شبکه های کامپیوتری می گردند.

یو پی اس هووآوی و تعمیر

 

این عمل باعث ایجاد تبادل ارتباطات و اطلاعات می شود. اتصال این شبکه ها به یکدیگر بوسیله سرورها و روترها و سوئیچ ها و وسایل متصله به اینترنت صورت می گیرد. اشتراک گذاشتن اطلاعات و منابع از اهداف اصلی و مهم ایجاد این شبکه های کامپیوتری می باشد. این منبع ها شامل مواردی مانند چاپگرهاو اینترنت و بقیه فایل ها و سرویس ها می گردند. در محیط های تجاری و خانگی و آموزشی و دولتی این شبکه ها قرار میگیرند.

یو پی اس huawei:

در ارائه زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات یا ict شرکت هووآوی از پیشگامان در این عرصه می باشد. در حوزه های مخابراتی و دستگاه های هوشمند و فناوری اطلاعات و خدمات ابری این شرکت به دیجیتالی کردن زندگی افراد پرداخته است. همچنین سازمان ها نیز بسیار متصل و دیجیتالی شده اند. که هدف از این مهم دستیابی به دنیایی کاملا متصل و هوشمند است.از محصولات تولیدی در هووآوی یو پی اس و باتری یو پی اس است. که وارد بازارهای جهانی شده است.

در مورد huawei:

در سال 1987 شرکت خصوصی و الکترونیکی هووآوی تاسیس شد. این شرکت با به استخدام در آوردن 180000 فرد نشان داد که بزرگترین شرکت در حیطه تولید یو پی اس است. که به طور فعال به کار می پردازد. در بیشتر از 170 منطقه و کشور هووآوی به کار می پردازد. تمرکز این شرکت نوآوری بر نیازهای مشتری است. سرمایه گذاری آن بر تحقیقات پایه ای است. بر پیشرفت های تکنولوژیکی تمرکز دارد. سبب حرکت جهان رو به جلو می شود. با استفاده از امکانات و تجهیزات شرکت هووآوی به تولید علم در راستای تولید محصول می پردازد. با روش های بسیار پیشرفته یو پی اس های هووآوی تولید می شوند که قابلیت اطمینان و دسترسی دارند.

استفاده از ups برای شبکه کامپیوتری :

برای بهبود عملکرد شبکه های رایانه ای استفاده از یو پی اس بسیار اهمیت دارد. چرا که با افزایش پایداری و ایجاد اطمینان شبکه سبب جلوگیری از قطع شدن در اتصالات و ایجاد اختلال در اتصالات می شود. یو پی اس امکان فعالیت به طور مداوم و همیشگی را به شبکه های کامپیوتری می دهد. با افزایش تکنولوژی در شبکه ها نیز پیشرفت هایی ایجاد می شود. و حفاظت از این شبکه ها نیز اهمیت بالایی دارد. ups مابین برق شهری و شبکه کامپیوتری قراردارد و سبب محافظت از شبکه های کامپیوتری می شود. و از آسیب دیدن آنها جلوگیری می شود.

مدل های شبکه کامپیوتری :

-شبکه محلی lan:

در بخشی محدود از یک محل فیزیکی این شبکه ها وجود دارند. مثل دفتر یا مرکز که بوسیله سوئیچ و هاب متصل به دستگاه های مختلف می گردند.

-wan شبکه وسیع :

در ایالات و مناطق بزرگتر جغرافیایی و قاره ها ایجاد ارتباط توسط شبکه اینترنتی یا ارتباطات تلفنی صورت می گیرد.

-شبکه بی سیم :

بوسیله فرکانس های رادیویی یا موجودیت های دیگر بین دستگاه ها به شکل بی سیم ارتباط برقرار می شود. نمونه ای از شبکه های بی سیم شبکه وای فای است.

 

یو پی اس و موارد

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و mge و هووآوی خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights