huawei ups و احیای باتری در آن :

huawei ups و چگونگی

huawei ups و احیای باتری در آن :

huawei ups و احیای باتری امری بسیار مهم است. از پیشگامان ارائه زیرساخت فناوری اطلاعات و ارتباطات ict شرکت هووآوی می باشد. همچنین ارائه دهنده ابزارهای هوشمند نیز می باشند. در چهار حوزه شبکه های مخابراتی و دستگاه های هوشمند و فناوری اطلاعات و خدمات ابری huawei متعهد به دیجیتالی کردن زندگی افراد و خانه ها و سازمان ها جهت رسیدن به دنیایی کاملا هوشمند و متصل شده است. از محصولاتی که به تولید این شرکت می رسد یو پی اس و باتری یو پی اس می باشد. و در بازارهای جهانی عرضه می شود. در سال 1987 این شرکت الکترونیکی که شرکتی خصوصی می باشد تاسیس گردیده است. بیش از 180000 کارمند دارد که بیانگر بزرگترین شرکت فعال در زمینه تولید یو پی اس می باشد. در بیش از 170 منطقه و کشور در جهان این شرکت فعالیت دارد.

یو پی اس هووآوی و کاربرد

ویژگی یو پی اس های huawei:

-مورد اعتماد بودن:

با طراحی دقیق و هوشمندانه این یو پی اس ها بسیار خواسته و ایده آل مشتریان می باشد. طراحی بسیار منحصر به فرد از بخش ها و قسمت های ورودی قدرت، ذخیره انرژی و خروجی قدرت سیستمی تضمینی و ایمن را به مخاطبان خود اراده می دهد.

-کارآمد بودن :

توپولوژی بهینه سازی شده و الگوریتم دقیق و کیفیت و قدرت بالا در بخش گسترده ای از یو پی اس های هووآوی با راندمان زیاد و قیمت کم سبب ایجاد شگفتی شده است. حتی در شرایط غیرعادی نیز اتلاف گرما وجود ندارد که سبب افزایش عمر باتری ها و کاهش هزینه های عملیاتی نیز می گردد. در حالت آنلاین دارای راندمان بالا تا 96 درصد می باشد. در نرخ بار کم یو پی اس هووآوی راندمان بالا در آن سبب می گردد تا در شرایط نامساعد نیز به خوبی کاهش قدرت را کنترل کند. جهت راندمان بالاتر و عملکردی بهتر دارای پیکربندی موازی هستند.

هووآوی یو پی اس و باتری

-راحتی نصب :

به دلیل طراحی ماژول این یو پی اس ها به راحتی نصب می شوند. دارای سهولت اتصال و گسترش به سیستم های موازی بیشتر هستند. استاندارد می باشند. خریدی آسان و تحویلی راحت دارند. دارای نگهداری و تعمیراتی به صرفه و آسان می باشند.

-هوشمند بودن :

سیستم عاملی قوی دارد که انعطاف پذیری و اطمینان را به ارمغان می آورد. بر پارامترهای باتری نظارتی خود به خودی دارد. دارای گشتاور دمای خودکار است. شبکه هوشمند neteco را دارا می باشد.

huawei ups و احیای

احیای باتری یو پی اس :

در صورتی که برای باتری مشکلی ایجاد شود می توان آن را احیا نمود. فعالیتی که روی باتری خراب صورت می پذیرد و آن را به شکل اولیه و سالم خود در می آورد . برای اینکار بایستی تخصص لازمه توسط افراد وجود داشته باشد. در زمان قطعی و نبود برق و یا وجود نوسانات و نویز در برق شهری از یو پی اس استفاده می شود. که سبب تامین کردن انرژی لازمه برای تجهیزات الکتریکی می گردد و از خسارات و آسیب های جدی جلوگیری می نماید. در اهمیت و خریدن یو پی اس هیچ شکی نمی باشد. اما یو پی اس انرژی و توان خود را از باتری به دست می آورد و بدون آن هیچ کارایی ندارد.

apc ups و شناخت باتری

فرآیند احیای UPS:

باتری هایی که از زمان تولید آن ها تایم بیشتری گذشته است امکان احیا را ندارند. در صورتی که پلیت داخلی و درون باتری نیز دچار مشکل شده باشد و یا اتصال کوتاه پیدا کند نیز امکان احیا ندارد. با برخی از روش ها و ترفندها می توان به احیای باتری پرداخت در حالیکه همیشه این روش ها پاسخگو نیستند. و راهی جز تعویض باتری وجود ندارد. اگر در انبار باتری برای زمان زیادی نگه داشته شود امکان بازسازی آن بسیار بالا می باشد. از روش های معروف این کار شوک ولتاژی است. باتری یو پی اس محصول بسیار با اهمیت و گران است و افراد بیشتر به فکر احیای آن هستند. دلیل گرانی باتری میزان سرب درون آن است.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های APC و MGE و هووآوی خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights