apc ups و تامین برق اضطراری به چه صورت است :

apc ups و تامین

apc ups و تامین برق اضطراری :

apc ups و تامین انرژی لازم برای تجهیزات امری بسیار مهم است. یو پی اس apc از برندهایی است که به عنوان زیرساخت های محافظت از برق نزدیک به چهل سال است که شناخته شده است. قابلیت اتصال و دسترسی در این یو پی اس بالا است. ای پی سی توسط اشنایدر الکتریک که خود به تولید محصولات مراکز داده و لوازم جانبی الکترونیک می پردازد تولید شده است. اشنایدر الکتریک در سال 2007 apc را خریداری کرد و با سیستم mge آن را ادغام کرد. و واحد تجاری انرژی و خدمات خنک کننده حیاتی را ایجاد نمود. با به استخدام درآوردن 113900 کارمند توسط این شرکت به بزرگترین شرکت در زمینه تولید یو پی اس تبدیل گشت. ای پی سی در سال 2011 بوسیله اشنایدر الکتریک به یک برند به تنهایی تبدیل شد.

یو پی اس و موارد

apc smart ups:

ای پی سی اسمارت یو پی اس مجموعه ای از واحدهای کوچکتر می باشد. که برای استفاده در مصارف اداری و خانگی از آن استفاده می شود. و جهت نسخه رکمونت استفاده می گردد و در دسترس است. به جز سری های smart ups online (مدل srt و rt) واحدهای اسمارت یو پی اس سیستم های تعاملی خطی می باشند و از طریق اینورتر خروجی های خود را زمانی که برق شبکه در دسترس نمی باشد خارج می نماید.

استفاده از یو پی اس apc:

جهت تامین برق پایدار برای تجهیزات اساسی و مهم یو پی اس apc یک سیستم پشتیبان محسوب می شود. به شکلی بی وقفه و خودکار در زمان قطع شدن برق و یا ایجاد نوسانات ولتاژی برق لازم و پایدار برای وسایل الکتریکی را تامین می نماید. که اینکار از قطع شدن برق جلوگیری می کند و سبب دسترسی به داده ها و اطلاعات لازمه می شود.

نگهداری و سرویس apc ups:

1-بررسی وضعیت باتری ها به شکل دوره ای :

وضعیت باتری های یو پی اس ای پی سی می باست به شکل منظم و دوره بوسیله افراد متخصص ارزیابی شود. انجام این کار از ایجاد خرابی ناگهانی باتری و کم شدن میزان عمر مفید آنها جلوگیری به عمل می آورد.

ATS و نوع کارکرد

2-آپدیت کردن نرم افزار :

بروزرسانی دوره ای نرم افزارهای یو پی اس توسط تولید کنندگان آنها انتشار می یابد. بهینه سازی ها و بهبودهایی با انجام این بروزرسانی ها به سیستم ها افزوده می شود. که عملکردی پایدارتر و بهتر را برای یو پی اس ای پی سی ایجاد می نماید.

یو پی اس apc و افزایش

نیاز به برق اضطراری :

از آنجا که بیشتر لوازم برقی و الکتریکی در خانه ها و اداره ها و کارخانه ها و … با استفاده از برق به فعالیت خود می پردازند. و دارای حساسیت به تغییرات ولتاژی و نوسانی برق هستند. و مشکلاتی مانند ایجاد آسیب به دستگاه ها در صورت تغییرات فرکانس برق وجود دارد. استفاده کردن از سیستم برق اضطراری یا یو پی اس که به ذخیره انرژی می پردازد در این مکان ها امری ضروری است. از وظایف یو پی اس ها می توان به تثبیت منبع تغذیه به شبکه برق بوسیله موقعیت بین شبکه برق عمومی و مصرف کننده برق اشاره نمود. این سیستم های یو پی اس سا همان برق اضطراری علاوه بر تامین برق از ایجاد نویز و اختلالات به مصرف کننده جلوگیری می نمایند.

یو پی اس apc و مدل های

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و mge و هووآوی دارای خدمات بسیار کاملی می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights