apc ups و تاثیر افزایش دما در اتاق سرور :

apc ups و تاثیر

apc ups و تاثیر افزایش دما در اتاق سرور :

apc ups و تاثیر زیاد شدن دما در اتاق سرور سبب ایجاد مشکلاتی می گردد. اشنایدر الکتریک که خود به تولید لوازم جانبی و محصولاتی برای دیتاسنترها و تجهیزات خنک کننده می پردازد apc ups را نیز تولید کرده است. در سال 2007 ای پی سی بوسیله اشنایدر خریداری شد و با سیستم mge ups ترکیب گردد و واحد تجاری انرژی و خدمات خنک کننده اشنایدر را تشکیل داد. 12000 فرد در این شرکت به استخدام درآمدند.

 

apc ups و اهمیت

 

تا فوریه 2007 هنگامی که این شرکت خریداری گشت از بزرگترین شرکت های سهامی عام در ایالات متحده و عضوی از فهرست s&p بود. و اشنایدر با 113900 کارمند و فعالیت در 102 کشور جهان سالانه به فروش 26 میلیارد دلار در سال 2008 رسید. ای پی سی در سال 2011 بوسیله اشنایدر به یک برند به تنهایی تبدیل گردید و به واحد تجاری آی تی اشنایدر الکتریک تغییر نام داد.

apc ups:

بسیاری از سازمان ها و شرکت ها در هر صنعت و صنفی به یو پی اس ای پی سی برای فعال بودن قدرت خود نیاز دارد. که سبب تضمین راه حل های منبع تغذیه بی وقفه می گردد. و در آن زمان تضمینی و حداکثر میزان در دسترس بودن وجود دارد. برای ایجاد اطمینان از اینکه تجهیزات حیاتی اصلا در معرض خطر نمی باشند یو پی اس های ای پی سی ساخته شده اند. و استفاده از قدرت بیشتر هر روز در دنیا دیده می شود.

 

یوپی اس اتاق سرور و دیتاسنتر

 

پشتیبانی از زیرساخت های حیاتی عامل بسیار مهمی می باشد. در خانه ها نیز برای حفاظت از اطلاعات و موارد ضروری و تجهیزات الکتریکی نیز از یو پی اس استفاده می شود تا تغییرات ولتاژی سبب ایجاد آسیب به آنها نگردد. برای مثال جهت محافظت از کنسول های بازی و سینماهای خانگی از یو پی اس استفاده می گردد و در دوربین های مدار بسته نیز برای ثبت وقایع و تصاویر نیز به برق بی وقفه نیاز است که apc آن را تامین می کند.

apc symmetra lx:

جهت برنامه های کاربردی شبکه و سرور این نوع از یو پی اس ها طراحی شده اند. در پیکربندی توانی 4 تا 16 کیلو ولت آمپر این مدل از یو پی اس ها هستند که در یک مرکز داده نیز استفاده می شوند. مدیریت یکپارچه و قابلیت تعویض داغی و برق قابل تعویض توسط کاربر و باتری و ماژول های هوشمند از ویژگی های آن می باشد.

 

سیستم خنک کننده مراکز داده

apc smart ups:

در مصارف خانگی و اداری از این یو پی اس که از واحدهای کوچکتری ایجاد گشته است استفاده می شود. به عنوان نسخه های رکمونت قابل استفاده هستند. به جز مدل های srt و surt در سری smart ups online سایر واحدهای آن دارای تعامل خطی هستند و زمانی که برق شبکه در دسترس نیست از اینورتر خروجی های خود را خارج می کنند.

اتاق سرور :

مانند یک سازمان یا شرکت نیز اتاق سرور عمل می کند. و ذخیره ازی اطلاعات انجام مشود.. انجام پردازش در آن برای خدمت رسانی و سرویس دهی به کارکنان و مشتریان است. انجام پردازش ها و ذخیره سازی ها در سیستم های کامپیوتری و ارتباطی پیشرفته ای صورت می گیرد. برای انجام این مهم به شرایط محیطی استانداردی نیاز است. در صورت ایجاد کوچکترین خطا و بی دقتی امکان از دست رفتن اطلاعات به کلی صورت می گیرد.

یو پی اس apc و اهمیت

دمای محیط از مهمترین شرایط محیطی است که بایستی به شکل جدی کنترل شود و در حالت استاندارد باشد. تمامی سرورها در سازمان ها و شرکت ها در اتاق سرور قرار می گیرند تا عمل ذخیره سازی را انجام دهند.

دمای مناسب برای اتاق سرور :

تجهیزات کامپیوتری و پردازنده ها از اصلی ترین تولید کنندگان گرما در اتاق سرور محسوب می شوند. استفاده از تجهیزات سرمایشی برای کم کردن این گرما استفاده می شود. استفاده از فن های مخصوص باعث خروج هوای گرم از آنها می شود. بر اساس گستردگی این دستگاه ها از سیستم تهویه استفاده می شود. بهترین دما برای شرکت های تولیدی این تجهیزات بین 20 تا 24 درجه سانتی گراد می باشد.

apc ups و یو

 

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و mge و هووآوی دارای خدمات بسیار جامعی می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس بفرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights