apc ups و باتری در آن چه فعالیت دارد :

apc ups و باتری

apc ups و باتری در آن :

apc ups و باتری که در آن به فعالیت می پردازد ویژگی هایی دارد. که سبب استفاده از انرژی ذخیره شده در آن می گردد. از برندهایی که حدود چهل سال است که به عنوان زیرساخت های حفاظت از برق به عنوان استاندارد صنعتی شناخته شده است می توان به ای پی سی یو پی اس اشاره نمود. این یو پی اس در صنعت اثبات کرده است که به همراه شرکای بزرگ فناوری اطلاعات تولید شده است که قابلیت دسترسی و اتصال بالایی را ارائه می دهد.

apc ups:

شرکت اشنایدر الکتریک که خود به تولید رک و تجهیزات خنک کننده برای مراکز داده و محصولات جانبی جهت دیتاسنترها و یو پی اس نیز می پردازد به تولید یو پی اس apc نیز پرداخته است. ای پی سی در سال 2007 توسط شرکت اشنایدر الکتریک خریداری شد و با سیستم mge ادغام گردید. و واحد تجاری انرژی و خدمات خنک کننده حیاتی اشنایدر را تشکیل نمود. در فوریه 2007 هنگامی که این شرکت خریداری شد 12000 نفر در دنیا به استخدام درآمدند. و عضوی از فهرست s&p که از بزرگترین شرکت های سهامی عام بوده است را تشکیل داد. در 102 کشور در جهان اشنایدر الگکتریک به فعالیت پرداخته است. ای پی سی بوسیله اشنایدر الکتریک در سال 2011 به تنهایی به عنوان یک برند شناخته گردید.

یو پی اس apc و تامین

استفاده از یو پی اس apc :

جهت فعالیت بسیاری از سازمان ها و شرکت ها به یو پی اس ای پی سی نیاز است. تا بوسیله آن بتوان راه حل های منبع بی وقفه را تضمین نماید. برای حفاظت از وسایل و تجهیزات در برابر آسیب ها امروز از یوپی اس ای پی سی استفاده می شود. که میزان زمان کار را تضمین می کند و دارای بالاترین میزان حداکثری در دسترس بودن است. پشتیبانی از زیرساخت های حیاتی امری بسیار مهم است که توسط ای پی سی صورت می گیرد.

امروزه در خانه ها و اداره ها و سازمان ها و کشتیرانی ها و فرودگاه ها و مناطق کامپیوتری نیز از apc یو پی اس استفاده می شود. تا سبب تامین برق در زمان قطع برق شهری و علاوه بر آن جلوگیری از ایجاد نویز و تغییرات ولتاژی نیز گردد. در خانه ها نیز برای حفاظت از کنسول های بازی و سینمای خانگی و دوربین های مداربسته از یو پی اس استفاده می گردد.

apc symmetra lx:

از محصولات خطی منبع تغذیه بی وقفه این یو پی اس است که جهت برنامه های کاربردی شبکه و سرور استفاده می گردد. symmetraها دارای پیکربندی توانی از 4 تا 16 کیلو ولت آمپر هستند. که برای استفاده در یک ه ایجاد شده اند. مدیریت یکپارچه و باتری و ماژول های هوشمند و قابلیت تعویض داغ از ویژگی های آن است.

apc smart ups:

این مدل از یو پی اس ها از واحدهای کوچکتر ایجاد شده اند برای مکان های اداری و منازل از آنها استفاده می شود. به عنوان نسخه های رک مونت در دسترس هستند. به جز مدل های srt و surt از سری های اسمارت یو پی اس آنلاین سایر واحدهای اسمارت سیستم های یو پی اس تعاملی خطی هستند. تنها زمانی که برق شبکه در دسترس نمی باشد خروجی های خود را از اینورتر خارج می نمایند.

یو پی اس apc و معرفی آن

راه اندازی درست apc:

-بررسی بار تجهیزات و نیازها :

نیازهای برقی و الکتریکی تجهیزات مختلف در سیستم ها بایستی بررسی شود و بار مصرفی آنها مشخص گردد. انتخاب یو پی اس با این اطلاعات به سهولت صورت می گیرد. و برق لازمه به طور دقیق تعیین می شود.

-انتخاب مدل درست و مناسب :

بر اساس نیازهای الکتریکی و بار تجهیزات مدل یو پی اس ای پی سی تعیین می شود. بر اساس ظرفیت باتری و ویژگی های پیشرفته دیگر و توان خروجی این انتخاب صورت می پذیرد.

-راه اندازی و نصب درست :

انجام نصب یو پی اس می بایست بوسیله افراد ماهر و کاربلد صورت پذیرد تا از ایجاد خسارت های مالی و جانی جلوگیری گردد. و تنظیمات آنها به درستی صورت گیرد.

 

باتری ups:

این باتری ها قابل شارژ هستند. برای نگه داری از تجهیزات الکتریکی و روترها و سرورها و کامپیوترها و سایر وسایل که اتصال به برق شبکه دارند استفاده می گردد. در هنگام قطع برق بوسیله باتری های متصل به یو پی اس انرژی مورد نیاز تامین می شود. محافظت از اطلاعات به این طریق انجام می گیرد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc , huawei , mge دارای خدمات بسیار جامعی می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights