APC UPS و اینورتر دارای چه مزایایی هستند :

یو پی اس apc و تجهیزات آن

APC UPS و اینورتر :

APC UPS و اینورتر دارای مزایا و عملکردهای ویژه ای هستند. که در این مقاله درباره آن گفته اییم. از جمله برندهای معروف جهانی برند APC می باشد. این شرکت در سال 1981 توسط سه کارشناس که در رشته الکترونیک و برق از دانشگاه ماساچوست فارق التحصیل شده بودند. تاسیس گردیده است. شرکت ای پی سی دارا معروفیت و مشهور بودن در سراسر جهان می باشد. در زمینه تولید یو پی اس و باتری و رک جهت مراکز دیتا سنتری فعالیت دارد.

APC UPS و اینورتر

خدمات آروند آویژه در زمینه APC UPS:

-تعمیر بردهای الکترونیکی یو پی اس
-بررسی مشکلات مربوط به شارژ و باتری دستگاه یو پی اس
-تعیین و رفع مشکلات سوئیچ شدن بین برق شهری و باتری
-تعویض قطعات آسیب دیده و خراب شده و تامین قطعات جدید
-بررسی و مشاهده خطاهای یو پی اس

APC UPS و اینورتر

یو پی اس APC و تعمیرات آن :

از جمله مواردی که در تعمیر یو پی اس بایستی مدنظر قرارگیرد عیب یابی دستگاه است. متخصصان ما در شرکت آروند آویژه پارسیان با بررسی یو پی اس و عملکرد آن دلیل مشکل ایجاد شده را پیدا کرده و در جهت تعمیر و رفع آن عمل می نمایند. در صورتی که عیب یابی به اشتباه صورت پذیرد سبب ایجاد آسیب هایی جدی به یو پی اس می گردد و ممکن است موجب هزینه های گزاف و بسیاری گردد. برای تعمیر دستگاه ها بایستی از افراد متخصص در این حرفه کمک خواست.

یو پی اس apc و مزیت

الارم های ال ای دی UPS:

در زمان قطعی برق از یو پی اس استفاده می گردد. چرا که برق بی وقفه ای را جهت تجهیزات اتصالی تامین می نماید. از طریق نشانگری که یو پی اس دارد و وجود آلارم های شنیداری و دیداری پیام هایی داده می شود که بیانگر خطا و ارور دادن دستگاه است. در ادامه به مفهوم بعضی از این ERROR ها می پردازیم.

-ONLINE:

زمانی که برق نیازی دستگاه از طریق برق شهری تامین می شود این نشانگر روشن است. در زمانی که خاموش است یعنی یو پی اس در حال ذخیره کردن نیروی باتری است.

AVR TRIM:

هنگامی که ولتاژ ورودی به یو پی اس بالا باشد. این چراغ روشن می شود. در این زمان یو پی اس قادر است بدون ایجاد اثری منفی روی دستگاه به فعالیت خود ادامه دهد. اما مدار بایستی مورد بررسی قرار گیرد در صورتیکه ولتاژ همواره بالا باشد.

اینورتر چیست :

به مبدلی که جریان مستقیم را به جریان AC یا متناوب تبدیل می نماید. اینورتر گفته می شود. بر عکس یکسو کننده ها عمل می کنند. مدار درون INVERTER مانند شکل ذیل است.

APC UPS و اینورتر

به وسیله تقویت کننده ها می توان خروجی اینورترها را به فرکانس و سطح ولتاژ مورد نظر خود تغییر داد. در کنترل دور الکتروموتورها از این روش می توان استفاده نمود. شکلی که خروجی اینورترها دارد موج مربعی است. که هارمونیک شبکه را سبب می گردد.

مزایای استفاده از یو پی اس :

-راه اندازی ساده موتور
-صرفه جویی کردن در مصرف برق و برگشت سرمایه در مدت کوتاه
-استفاده از جریان راه اندازی کمتری به نسبت کنتاکتوری
-با استفاده از درایو توانایی کنترل سرعت و گشتاور موتور را داراست.

یو پی اس apc و محاسبه

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های MGE و APC خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights