APC UPS و انواع آن شامل چه مواردی است :

یو پی اس apc و تجهیزات آن

APC UPS و انواع آن :

APC UPS و انواع آن شامل مواردی است که در اینجا به بررسی اجمالی آن می پردازیم.از مطرح ترین شرکت های تولید کننده یو پی اس شرکت یو پی اس APC می باشد. که این شرکت توانایی تولید یو پی اس و باتری یو پی اس ، و سیستم های خنک کننده را جهت دیتاسنتر ها دارا می باشد. سه کارشناس برق و الکترونیک در سال 1981 ک از دانشگاه ماساچوست فارغ التحصیل شده بودند. این شرکت را تاسیس کردند.از جمله محصولات این شرکت که مهمترین آنها می باشد یو پی اس است. که جهت مصارف صنعتی و خانگی و … در توان های متفاوتی تولید می گردند.

 

APC UPS و انواع آن

 

معمولا در محیط های دانشگاهی و اداری و … از UPS استفاده می گردد.اشنایدر الکتریک در سال 2007 شرکت خود را با شرکت APC و MGE ادغام کرد.و به این دلیل به قدرت برتر در سال 2007 تبدیل شد.این شرکت جهت تولید محصولات APC تعداد 12000 نفر را از تمام دنیا به کار گرفت.

انواع یو پی اس APC:

1- SMART UPS :

این یو پی اس ها ظرفیت 450 تا 5000 ولت را دارا هستند.جهت مصارف خانگی و فعالیت های اداری از این محصولات استفاده می گردد.دارای باتری داخلی هستند. که در بعض ار آنها اتصال به باتری خارجی نیز امکان دارد.

2-SMART UPS-RT :

این مدل از یو پی اس ها سری RT هستند که توپولوژی ONLIN DOUBLE CONVERSION را دارا هستند . ظرفیا آنها 1 الی 20 کیلو ولت امپر است که در که تمام یو پی اس های آن باتری داخلی دارند. که قابلیت اتصال باتری خارجی را نیز دارند.

شکل استفاده از این یو پی اس ها بصورت ایستاده و رکمونت یا به عبارتی کشویی در ک ها می باشد.بالاترین راندمان را این برند از یو پی اس های ای پی سی دارا هستند که به شکل آنلاین در صنعت یو پی اس است. جهت تجهیزات تک فاز و سه فاز از این یو پی اس استفاده می شود.سازگاری با ژنراتورها از ویژگی های دیگری است که در اینها وجود دارد. فرآیند مانیتور کردن و مدیریت از راه دور از طریق شبکه و مدیریت از شبکه وب و SNMP با ساختار داخلی وجود دارد.

یو پی اس APC و آشنایی

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس و تعمیرات یو پی اس MGE و APC خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights